Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Doména amiga.cz

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Doména amiga.cz

    Tak po 11 letech se změnil vlastník domény amiga.cz. Novým a bezpochyby šťastným majitelem je Pavel Svetlík, kterému tímto gratuluji (upřimně a bez dvojsmyslů).

    Myslíte si, že dojde k radikální změně národní amiga domény a vznikne nový a kvalitní portál?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    O novom majitelovi viem iba to co sa popisalo na AKF a tu, ale prijde mi to neak divne, ze vy tu zhanate domenu, nakoniec sa to podari a za (mozno asi par hodin) nakoniec ju ma regnutu niekto iny? Ale ako vravim, info mam iba z tejto strany.
    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

    Komentovat


      #3
      No měl prostě jenom více štěstí... Uvidíme co bude dál.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Mně je to celkem jedno. Pro mě doména jako doména a současná amiga.probers.info není ještě tak špatná.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Tak po malé e-mail komunikaci se Svetlíkem, dal jeden návrh. Umožní hosting celého portálu (včetně fora) na nějaké poddoméně amiga.cz, ale nebude to zadarmo.

          Chce aby se smazaly kritické témata (jak tvrdí on nepřesné informace) a všichni jste se mu OMLUVILI na amiga.cz...

          Za sebe jsem napsal, že to nepřipadá v úvahu, i když mě tato nabídka celkem pobavila. Ještě bych měl dodat, že okolo vánoc zvažoval i možnost trestních oznámení, tak si dejte bacha a začněte se omlouvat pacholci jedni nevděční
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Jinak řečeno by se musela na fóru vytvořit ještě jedna kategorie, k administrátorovi, moredátorovi apod. by ještě vznikl Cenzor který by dbal na dodržování nového pravidla fóra: zákaz negativních komentářů týkajících se majitele domény a povinnost chválit majitele domény
            Myslím, že portál a fórum se na amiga.cz hned tak nepřesune ... což je v této situaci asi jen dobře

            Komentovat


              #7
              Mám se mu omluvit za jeho aroganci (je mnoho ostřejších slov, co jsem mohl použít)? Jako jo, proč ne, ale k čemu to bude?
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                Souhlasim s Predsedou, ze tahle domena je v pohode, asi jako by byla jakakoliv jina. Kdo chce, tak si sem cestu najde. Na druhou stranu me osud amiga.cz celkem mrzi.

                Me se tak nejak zda, ze se Svetlik snazi skoupit vsechny amigy a vsechno kolem, aby to nikdo nemel, jenom on pekne doma ulozene.

                Komentovat


                  #9
                  Celkem by me zajimala ta jeho sbirka. Chapu, kdyby chtel treba 2 kusy od kazdeho modelu, ale on s tim bud kseftuje nebo toho musi mit plny barak po strechu
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Ještě bych měl upřesnit jednu věc... Svetlík tvrdí, že Benda kupoval v roce 2000 tuto doménu od Michala Suka za 10.000,- a že on za ní dal několikanásobně více.

                    Což by v mém případě byla nereálná hranice a doménu bych stejně nekoupil. Takže to nakonec vypadá, že Benda držel celé ty roky jen proto, aby jí mohl ve finále hodně dobře zpeněžit.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      Myslim ze ne, ze se spis Svetlik ozval na posledni chvili, protoze se tady o tom mluvilo, a koupil ji, at stoji co chce. Na to pochopitelne majitel celkem slysel a odpovida to Svetlikove "profilu".

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                        Ještě bych měl upřesnit jednu věc... Svetlík tvrdí, že Benda kupoval v roce 2000 tuto doménu od Michala Suka za 10.000,- a že on za ní dal několikanásobně více.

                        Což by v mém případě byla nereálná hranice a doménu bych stejně nekoupil. Takže to nakonec vypadá, že Benda držel celé ty roky jen proto, aby jí mohl ve finále hodně dobře zpeněžit.
                        Na to se dá říct jenom jedno: nevěř tomu.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          Jako že by přišel za Bendou- čau já jsem od Probera, mám za něj vyřídit všechny věci kolem domény?
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Nech si kupi aj amiga.com, meno si s tym neocisti!
                            Ja mu nezavidim... Inak sa dost cudujem, ze Amiga Inc.
                            si nedala rezervovat host amiga.xx vo svete, ked je uz v takom baliku
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              To ne, spis jako si rekl... hele, tady kluci by chteli domenu amiga.cz, to musim mit ja, at to nema nikdo jinej... Dosel za Bendou, ten rekl, ze uz to nekomu slibil, ale kdyz Sveta rekl, ze mu za to da co chce, tak to dal... celkem logicky.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X