Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kvinkunx

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Kvinkunx

    Moje počítačová historie začala někdy kolem roku 1985, kdy jsem jednak ozkoušel manžela matčiný kamarádky ZX81 a užil pařby jako Tyranosaurus Rex, jednak tatík dovez z Němec ZX Spectrum, a už to jelo.

    Následně jsem si po pár letech pořídil Didaktika a poté Deltu.

    Moje první Amiga 500 přišla někdy v roce 1992, s externím hadrem 40Mb (tehdy za 10k), později s externí mechanikou. Monitor 1084. Přibyl modem 2400 a začal jsem zkoumat BBSky (Muffik).

    A1200 Magic od Escomu přišla někdy v roce 1995-6. Záhy jsem pořídil Blizzard 030/50, což se stalo nadlouho mojí stabilní platformou. Věren značce, pořídil jsem někdy 1998-9 modem Motorola a řádil po netu.

    Další datování přesně nedám, přibylo BVPPC, kejs od Elboxu.

    Zvrat nastal někdy v roce 2003, kdy jsem si koupil desku AmigaOne XE za 25k a naivně se domníval, že bude rozumnější zbylý komponenty koupit v Čechách. Radeon 8500 a SB Live byly ok, ale u pamětí jsem narazil, přestože jsem si koupil přesně doporučovanej typ. Nakonec jsem si nechal poslat jeden 256Mb SDRAM z Němec.

    Aktuální stav: A1 XE po opravě z Francie, Radeon 9250, SB Live, 512 Mb RAMěť. OS 4.0 final.
    A1200 bez toweru, 030/50, 16Mb RAMěť, monitor 1085.
    Naposledy upravil Kvinkunx; 27.07.2007, 11:08:32.

    #2
    Wítej draku! Tys tady chyběl. Ještě Hoborg a bude!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Super, vítej a jsem rád, že jsem tě poznal osobně v pátek v hospě. Jo, a jak budeš mít trochu času, nahoď nějaké foto, jsme zvědaví .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Díky oběma, potěšení i na mé straně.

        Foto? Předpokládám Amči, nalovím v práci K750 a odfotím.

        Komentovat


          #5
          Tož tady je to moje zlatíčko:




          A zepředu:

          Komentovat


            #6
            Bože to je nádhera. A jak se to tam všechno blyští. Úplně cítím, jak voní po broskvách
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              Proc po broskvach? .
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                To nemůžu říct
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Taky obcas pouzivas prezervativy s broskvovym aroma, co?
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Jo jo, to je ono
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      Tak mi zdechla grafárna, takže jsem byl nucen pořídit upgrade.

                      Původního Radeona 9000 nahradil Radeon 9250 256Mb. Lepší podle mě nemá smysl, neb AmigaOne deska má pouze AGPx2 a ultimátní 3D gamesy mi hadr taky zrovna nepřeplňujou.

                      Komentovat


                        #12
                        Jde tam vlastně dát něco jiného, než Radeony?
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          Jde, ale Radeony jsou sázka na jistotu, při vývoji OS4 byly vybrány jako primární podporovaná značka.

                          Více na seznamu kompatibilních karet: http://www.intuitionbase.com/comphard.php?category=2

                          Komentovat


                            #14
                            Kvinkunx: Nechci nejak prudit,ale ty tu AmiguOne asi nemas moc rad vid? Jestli jo tak vyhod ten strasnej EuroCase zdroj,je tragickej a kup Fortron nebo Thermaltake a mas klid,az ti vypadne proud a Amca uz ti nenajede tak je to kvuli tomu EC
                            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X