Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

USB

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    USB

    Nekdo z nás psal o tvorbe clanku usb reseni pro amigu.je uz hotovo,pisete
    to nekdo?

    #2
    Stručný přehled je tady: http://kedarh40.savana.cz/view.php?c...nku=2006031901
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je kloss Přejít na původní příspěvek
      Nekdo z nás psal o tvorbe clanku usb reseni pro amigu.je uz hotovo,pisete to nekdo?
      Jediný kdo by o tom mohl napsat je Chain, a ten se distancuje od psani
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        ja svoje postrehy s thylacine ve zkratce napsal na eab, tam to ty lidi fakt zajimalo
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Ono by možná podvědomí o Thylacine vzrostlo i u nás, kdyby bylo více informací... Škoda jen, že ti co něco vážně umí, raději píšou na zahraniční fóra.

          A toto není výčitka, ale prostě jen konstatování...
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Mně to zajímá, ale prachy na to nemám .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              ze vas dva to zrovna zajima a to ani zorro sloty nemate
              samotna thylacine je za pusu (1300)
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Usb

                Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                ze vas dva to zrovna zajima a to ani zorro sloty nemate
                samotna thylacine je za pusu (1300)
                Ahoj Chaine, ja zvazuju koupi Amigy 1200 na Amigakitu a tam je v sekci Built to order moznost navolit si aby byla AMiga dodana se subway USB.. Stoji to pres 80 Eur a nevim moc jeslti to stoji za to.. (kazdopadne by sla aspon pripojit k te Amize USB vypalovacka, jinak ani nevim jak bych ji pripojil - nebyla by v toweru). Kdybys o tom tady neco napsal (moznost vyuziti, mozne problemy, drivery..), byl bych taky rad..
                Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                Komentovat


                  #9
                  Myslim, ze USB vypalovacku sice pripojit muzes, ale na Amize fungovat nebude. To USB vyuzijes pro pripojeni FlashDisku, mysi, snad i USB sitovky...
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Kdyz ctu ten clanek na http://kedarh40.savana.cz/view.php?c...nku=2006031901 , hovori se tam o dvou pro mne pristupnych resenich: Individual Computers v tržní ceně 29.90EUR, a USB kontrolér SUBWAY od společnosti E3B v tržní ceně 82.90EUR.

                    Ohledne reseni Individual Computers (tez pres clock port stejne jako subway USB - to je pro mne dulezite, ja Amigu 1200 nechci stavet do toweru takze 3. reseni Spider USB pres mediator pro mne nema vyznam). nic nevim, na Amigakitu ho nenabizeji. Tam nabizi jen reseni subway USB, ktere je podstatne drazsi. Coz o to, ale nerozumim tehle vete z daneho clanku:
                    Pokud si odmyslím, že uživatel nenakupuje žádné jiné rozhrání, pak to hodnotím jako zajímavý počin. Nicméně krátkozraký. >> a tomu ja nerozumim. Proc je subway USB kratkozrake reseni a reseni od Individual Computers ne? Kvuli cene, nebo kvuli tomu ze subway USB nejede ve vysokorychlostnim rezimu? Moc tomu nerozumim..
                    Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      Myslim, ze USB vypalovacku sice pripojit muzes, ale na Amize fungovat nebude. To USB vyuzijes pro pripojeni FlashDisku, mysi, snad i USB sitovky...
                      A proc nebude na AMize fungovat USB vypalovacka? V tom clanku je zmonovana utilita Poseidon, o ktere uz jsem driv cetl: Poseidon USB utilita je softwarové řešení, které otevře cestu k dalším možnostem univerzálních sériových sběrnic (USB) a zařízení s USB rozhraním, v rozsahu od myší, klávesnice, tabletky, joystiky, tiskárny, webové kamery, digitální fotoaparáty, čtečky paměťových karet, ZIP zařízení, FDD diskové mechaniky, pevné disky, paměťové karty, síťové adaptéry, skenery a zvuková zařízení přizpůsobí se menším běžným věcem jako napájení, GPS lokalizační zařízení . Neregistrovaná utilita Poseidon je k dispozici na Aminetu. // kdyz zapojis i fotak, proc bys nezapojil USB vypalovacku? Ted jsem teda z toho zmateny..

                      Jinak ja bych pouzival flash kartu pers rozhrani PCMCI, na to jsem USB nechtel...
                      Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                      Komentovat


                        #12
                        Anebo je lepsi CD vypalovacka pres tohle? http://www.buy.elbox.com/cgibin/shop?info=510EX4 - 4xEIDE'99 interface?
                        A vykaslat se na subway USB (ktere jsem puvodne chtel pro pripojeni USB vypalovacky), kdyz bych vyuzival PCMCI pro prenaseni souboru z PC do Amigy? (anebo je USB reseni lepsi?).. Da se pripojit 4x EIDE ke stolni A1200 aniz bych ji mel v toweru - asi ano, ze? Diky tomuhle bych moh mit CD vypalovacku i flasku ze ktere by Amiga bootovala misto harddisku tusim..

                        Ach jo, a to je presne duvod, proc jsem chtel, aby existovaly clanky jako: USB reseni pro Amigu - moznosti a omezeni. Protoze pak tady sam laviruju, zjistuju ze je vic variant, clovek ani nevi co si ma vybrat, jestli subway USB, nebo to jine USB reseni, zminovane v komentari vyse (levnejsi), anebo tohle 4x EIDE pres ktere lze napojit CD ROM i CF..

                        Mate z vas nekdo USB na Amize? K cemu je vyuzivate? Pro pripojeni jakych zarizeni?..
                        Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                        Komentovat


                          #13
                          Thylacine

                          Chain: Tyjo ja ho chci taky! Pochopil jsem spravne ze Thylacine potrebuje Poseidon? A tedy za 117.27 AUD? Jo a nevis nahodou jestli neni nejakej problem v Micronik ZorroII ? Ď.
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #14
                            O: Usb

                            Před pár lety jsem si koupil Subway, používal jsem ho krátce, pač mi nějak nešly zobrazovat Flashky apod tak jsem se na to vykašlal. No teď s čistým systémem jsem to zkusil znovu. Pěkně instalačka z Poseidon diskety, pak manuální update subwayusb.device na novější a hle všechno krásně funguje.

                            Na přední 2,5" záslepku jsem si vyvedl dvě USB, připojil dvě flashky a k tomu ještě mobil. Rychlost teda nic moc, ale na přenos dat to stačí.

                            Fuj, Amiga a vypadá jak písíčko... 2 flasky a 1 telefon
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0036.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 130,2 KB
ID: 106956 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0039.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 166,0 KB
ID: 106957
                            Pohled z blízka (za ty čmáranice už dostala, navíc vyndala boot disketu a sundala plíšek... děti!!!) Zezadu se to tam blbě strká, ale když je předek plnej, nic jiného nezbývá
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0037.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 103,2 KB
ID: 106958 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0041.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 109,9 KB
ID: 106959
                            Subway napevno uchycen a ničemu nepřekáží
                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie0042.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 144,0 KB
ID: 106960
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: Usb

                              Tak to já mám Deneb. Na jednom portu píchnutou síťovku, na druhém USB hubík. Všechno fachá jak má (akorát se musí disablovat při hraní některých her + při WHDLoad -> nějak to holt koliduje), rychlost dobrá (no závratná není, ale vlastně ani není nějak potřeba) a je v jedné řadě s PC zvukovou

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X