Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Boing Ball ve Windows XP?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Boing Ball ve Windows XP?

    Teď jsem na netu vyčetl, že ve Windows XP, v ikoně Obrázky v dokumentech je amiga boing ball... Kurňa, tohodle jsem si vůbec nevšiml
    Naposledy upravil Prober; 20.04.2007, 10:36:11.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Taky jsem to nevěděl - dobrý joke .
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Ajo, je tam
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        To mi nebude nikdo věřit!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Ja to tam nemam, rekl bych, ze se vam to tam dostalo s instalaci neceho... jako amikit... mozna.

          Komentovat


            #6
            Tak ne, uz vim, ja to hledal jako obrazek, ono je to soucasti primo te ikony, coz jsem nemel zobrazene.

            Komentovat


              #7
              Zažalujem ty zmetky
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                to je tam od ty doby co xpsa sou.

                Komentovat


                  #9
                  ...no a když si tu složku "Ukázky obrázků" nedej bože otevřeš, tak zjistíš, že jako podklad okna je tam náš Boing v plné kráse...




                  šmejdi jedni pirátský.....kopírácký....

                  Komentovat


                    #10
                    No nee, tohle není v pořádku, tady se používá chráněné logo, to není v pořádku. Opravdu bych je zažaloval - je jasné, že za to nezaplatili. Jako jestli vám tohle přijde super, tak to tady na portálu balím.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Mně hlavně nepřide supr celý to logo boing ballu. Nikdy se mi nelíbilo a příjde mi fakt blbý a bez nápadu. Jediný Amiga logo, který jsem vždycky bral, je ta duhová dvojitá fajfka. Ta je mnohem lepší.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        No zase ber, že to byl symbol grandiózních grafických možností Amigy ve své době. A tím demem vlastně všechno začalo.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          No nee, tohle není v pořádku, tady se používá chráněné logo, to není v pořádku. Opravdu bych je zažaloval - je jasné, že za to nezaplatili. Jako jestli vám tohle přijde super, tak to tady na portálu balím.
                          No tak to sem zvedav co bys na MS vysoudil, mozna leda tak ostudu. No me to prijde jako obycejnej mic s cervenejma flekama, mozna trosku podobnej Boingu.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                            No tak to sem zvedav co bys na MS vysoudil, mozna leda tak ostudu. No me to prijde jako obycejnej mic s cervenejma flekama, mozna trosku podobnej Boingu.
                            podla mna by mal microsoft okamzite zalovat ze amiga pouzila uz vtedy jeho boing ball

                            som si v exacoch 74-75 precital interview s gatesom tusim prebrate s playboya o tych "hrozne" tazkych zaciatkoch mali ho pri prvych oknach zalovat ze sproste okopiroval uz existujuce graficke rozhranie, ktore doteraz hrdinsky nazyva operacny system

                            Komentovat


                              #15
                              Nedělejte si z toho legraci, jako vopravdu, někdo Billa napráská a co pak!
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X