Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Remaky Amiga her pro mobilní telefony

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Remaky Amiga her pro mobilní telefony

    Už jste někdo viděl předělávku Chaos Engine na mobilu? To je něco úžasnýho.Nevím,teda jak je to dlouhý,ale grafika,menu a intro je úplně stejný,jak na Amize.Mám SE K700i a za chvilku mi klekne na něm joystick.
    A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

    #2
    Jo ja to hral, ale na Amize je to lepsi
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Mi to přišlo téměř nehratelný kvůli ovládání. Ale asi dost záleží na typu telefonu.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Hrál jsem to u Kvina myslím na K750i a dobrý. Ovládání je sice napykaču, ale pro machrování skvělé - asi jako ten Turrican .
        Mimochodem Turrican bude mít brzy návrat ve 3D .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Jo, to jsem viděl, nějaký screenshoty na nemmelheimu (blijicismajlik)
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Z toho Turricana 3D jsem si schválně taky našel nějaký obrázky, a jsem opravdu "nadšen". Grafika hrozná, Playstation jednička by se za ní skoro styděl, to snad dělaj žáci základky v enginu Half-life 1, nebo co... Vypadá to na stejnej průšvih, jako byly Hired Guns 3D, bohužel... Jediná naděje je v tom, že to jsou obrázky z nějaký beta verze 0.0001.
            Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

            Komentovat


              #7
              Myslim, ze jsi videl Turricana 3D, ktery se kdysi davno (1999?) pripravoval a pak byl projekt zrusen. O zadne nove oficialni hre Turrican 3D nevim.
              Jinak Turrican na mobil je hrozny. Mam jak puvodni verzi pro Siemens, tak novejsi a obe jsou strasne.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Tadyhl:
                Speaking in a recent interview with Gamasutra, Factor 5 president Julian Eggebrecht revealed that the company has been throwing around the idea of bringing their hectic Amiga shooter Turrican into a new generation. Eggebrecht says nothing is set in stone as to how the series would make the big jump from 2D to 3D, but he notes that they have […]
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Jako dobrý hec možná.
                  Ale myslím, že stejně není nad to, když si člověk může pořádně zahrát na počítači. Velký obraz, lepší ovladatelnost atd...

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                    Myslim, ze jsi videl Turricana 3D, ktery se kdysi davno (1999?) pripravoval a pak byl projekt zrusen.
                    V tom případě to ovšem dává smysl.
                    Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                    Komentovat


                      #11
                      Speedball 2

                      Pánové, když jsme u těch her, viděl někdo z vás i něco jinýho na mobilech?
                      Mám třeba Speedball 2 na W800. Vypadá úplně stejně jak na amize.
                      Jen je to opět ta hratelnost. Holt je to dost malý. . .

                      Komentovat


                        #12
                        No, já mám momentálně na svém HP6615 Quake I ...

                        Komentovat


                          #13
                          Na barevné inkoustové tiskárně provozuješ Quake? huh .
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Já mám na mobilu Prince of Persia. Ale prostě to není ono. Na mobily jsou dobrý adventurky, strategie a logický hry, arkády a střílečky moc ne. A důvod je jednoduchej - jde o to, kdy je člověk obvykle hraje. Já osobně teda když jedu MHD do práce a nebo... ehm... když sedim na hajzlu
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              Na mobilech jsem pár her dal, ale od té doby, co mám DS, tak je to zcela mimo mísu. Takovej Metroid je zrovna Turricanovi celkem důstojnej konkurent například. Ale je toho moc.
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X