Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CDTV a CDR

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CDTV a CDR

    Tak jsem vybalil svou CDTV a zkusil jsem si vypalit hru Wrath of the Demon. Stahl jsem si image pomoci "oslika" a vypalil 8-rychlostne na Verbatim pres stazeny *.cue soubor. CDTV to nenacte. Zkusil jsem do CDTV narvat i lisovane tituly pro CD32 napr. Disposible Hero a taky nic. Lisovane audio CD jede. Zajimave je, ze stare vypalovane audio CD na Verbatim zere. Jinak je CDTV asi funkcni, z disketovky jsem si v pohode zahral Lotus 2 na dalkovem ovladaci . Mate zkusenost s vypalovanim her pro CDTV? Delam nekde chybu?
    I love Amiga

    #2
    Já vypaluji s programem alcohol120% a vše jede bez problémů.
    A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

    Komentovat


      #3
      Otazkou je jestli je ten image CD vporadku!

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je ExSpawn Přejít na původní příspěvek
        Otazkou je jestli je ten image CD vporadku!
        Tak Joska ho vypalil a v CDTV mu jede. Rozdil je asi jen ve vypalovacce a SW. Ja palil v Neru, Joska v Alcoholu
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Tak to je mozne kazda vypalovacka vypaluje jinak.

          Komentovat


            #6
            A když tu samou hru v Neru na stejné vypúalovačce vypálíš, tak CD32 ji přečte a CDTV ne? Pokud je to tak, bude chyba v mechanice CDTV a to buď v laseru, nebo v nastavení čočky. A ani jedno neni sranda

            Máš CD32, ne? Si to teď nějak nevybavuju.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              A když tu samou hru v Neru na stejné vypúalovačce vypálíš, tak CD32 ji přečte a CDTV ne? Pokud je to tak, bude chyba v mechanice CDTV a to buď v laseru, nebo v nastavení čočky. A ani jedno neni sranda

              Máš CD32, ne? Si to teď nějak nevybavuju.
              CD32 nemam a jedina univerzalni hra pro CD32/CDTV je asi defender of the Crown 2.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Kruci!
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  Solaris: když ti to nepoběží tak ti to CD co u mně chodí pošlu poštou
                  A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                  Komentovat


                    #10
                    Tak jsem ten image hry vypalil na jine vypalovacce 8x rychlosti na Verbatim pomoci Alcoholu a hra v CDTV funguje . Dekuji za pomoc.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      Když jsme u toho, tady jsem našel nějaký rozšíření pro CDTV. Pokud to sem nepatří, tak to probere přesuň:

                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Když jsme u toho, tady jsem našel nějaký rozšíření pro CDTV. Pokud to sem nepatří, tak to probere přesuň:

                        http://cgi.ebay.co.uk/Amiga-CDTV-Mic...QQcmdZViewItem
                        Jojo, rozsireni RAM u CDTV se strka na CPU . Skoda, ze neco takoveho nedelaji pro A600.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          Předseda, jsi moderátor, tak si to do aukcí přesuň sám
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X