Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
    Na žádost Probera doplňuju informace:

    Spát se bude na sále. Jsou dva - malý a velký. Jeden bude vyhrazen na spaní druhý na paření. Zkusím ještě ze školy zapůjčit spartakiádní lehátka, ale zatím nemohu slíbit.

    Za další... Pivo zde nemíním prodávat nějak se složíme a kdo kolik vypije tolik vypije. Jen pro ty kteří přijedou autem je tu asi 5 míst na zaparkování, ale i to by se případně dalo vyřešit.

    A to je asi vše. Jen pro úplnost - spacáky sebou !!!!
    Jo, jeste by to chtelo vyresit takovou nepodstatnou vec, jako je jidlo.
    Je tam nejaka lednicka s moznosti ohrevu? Je blizko k dispozici nejaka hospoda, kde alespon trosku slusne varej?

    Komentovat


      #17
      Lze tam treba objednat pizzu s dovozem?
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        Hospoda s vařením by stačila + svačinka nějaká z domova - je to na dvě noci, to se snad zmákne, ne?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #19
          Výborně vařej v hospodě cca 4Km daleko lednička u mně je a samozřejmně mikrovlnka,ale když se dohodnem tak objednám hromadně jídlo a manželka pro to zajede a najíme se.Myslím že tohle taky nebude tak velkej problém.
          A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
            Výborně vařej v hospodě cca 4Km daleko lednička u mně je a samozřejmně mikrovlnka,ale když se dohodnem tak objednám hromadně jídlo a manželka pro to zajede a najíme se.Myslím že tohle taky nebude tak velkej problém.
            super, to jsem chtel slyset.

            Komentovat


              #21
              Taková otázečka, jaká je dostupnost této malebné obce, dejme tomu z Prahy, aniž bych použil automobil? Myslim tedy jak se tam dostat vlakem/busem?

              Si říkám, že bych chtěl zase jednou vidět amigisty...

              Komentovat


                #22
                Budeme z Prahy organizovat odjezdy autama, tak jestli budeš mít zájem, můžeš se přidat. Jako řidiči se nabízeli Oldrick, Dave, Radooz, jestli se pamatuju dobře.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #23
                  Joska: Manželce předem respekt a kytku!

                  Piště mi SZ, kdo má zájem vzít vozem. Chtělo by to zorganizovat - kolik lidí pojede, aby nebylo vozů málo nebo moc.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Budeme z Prahy organizovat odjezdy autama, tak jestli budeš mít zájem, můžeš se přidat. Jako řidiči se nabízeli Oldrick, Dave, Radooz, jestli se pamatuju dobře.
                    ja beru stopro auto (musim), pravdepodobne budu brat z Prahy Solarise, ktery dorazi vlakem, pokud nesezene jinej odvoz, takze mam jeste volno.

                    Komentovat


                      #25
                      Mno, tak vzhledem k tomu, že se akce přesně trefí do mého zkouškového období, tak jsem mimo hru. Tím pádem vám přeji bezva akci, rozumně s tím alkoholem, skvělé zážitky s Amigama a vůbec, bude se mi stýskat.
                      Ahojda Marien

                      P.S. tím pádem nemá ani smysl abych hlasoval...
                      Naposledy upravil Marien; 08.05.2007, 08:41:44.
                      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                      Komentovat


                        #26
                        jj jedu svou károu....je nás po Praze dost tak klidně pište také na SZ,kdo bude chtít svízt p...l a přítelkyni do kufru.Stačí až se to vyhrotí poslední týden pře termínem,určitě se najdou na poslední chvíli šťastlivci co budou mít čas a volno
                        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                        WHDload reg.Oldrick.lha

                        Komentovat


                          #27
                          OK, hlásim se k oldrickovi. Má prý velký kufr .
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #28
                            Další upřesnění z prahy je dostupnost dobrá je sem přímý spoj(autobus) najdu jizdní řád a dám odkaz
                            Sem:
                            a zpět:
                            Naposledy upravil Joska; 08.05.2007, 14:06:41.
                            A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                            Komentovat


                              #29
                              Tak zrovna jsem koukal na spoje z Ostravy a cesta přibližně 8 hodin

                              Takže se domluvím s ExSpawnem, a jeli bychom do Prahy vlakem (cca 3-4h) a pak bychom se někomu nasomrovali do auta, nebo klasicky autobusem z Prahy do Bystřice No potěš
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je fci Přejít na původní příspěvek
                                ja beru stopro auto (musim), pravdepodobne budu brat z Prahy Solarise, ktery dorazi vlakem, pokud nesezene jinej odvoz, takze mam jeste volno.
                                Pokud se mi nepodaří půjčit auto od matky, tak bychom se ti asi nasoukali s ExSpawnem a Solarisem taky do vozu
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X