Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
    Pokud se mi nepodaří půjčit auto od matky, tak bychom se ti asi nasoukali s ExSpawnem a Solarisem taky do vozu
    No mozna by stacilo do Kolina rychlikem, Fci by nemel zase tak velkou zajizdku a tam snad clovek nebude zakopavat o bezdomovce na nadru .
    I love Amiga

    Komentovat


      #32
      Probere pokud bude třeba do kolína pro tebe dojedu není to zas tak daleko
      A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Pokud se mi nepodaří půjčit auto od matky, tak bychom se ti asi nasoukali s ExSpawnem a Solarisem taky do vozu
        jasne, neni problem.

        Komentovat


          #34
          A kdo půjde do auta ke mně? Pokud někdo, to bych raději jel s Oldrickem a Damim, než bejt v káře sám .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #35
            Docela urcite pojedu taky autem z Prahy, ale mozna se budu pro neco cestou stavovat u rodicu v Nymburce, coz neni daleko od Kolina....

            Komentovat


              #36
              Zatím je koukám více aut, než zájezdníků . Tak to se asi s někým svezu a přispěji na béňo.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #37
                Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                No mozna by stacilo do Kolina rychlikem, Fci by nemel zase tak velkou zajizdku a tam snad clovek nebude zakopavat o bezdomovce na nadru .
                Praha je lepsi, jestli listek do vlaku neni o moc drazsi.

                Komentovat


                  #38
                  Tož pokud mi někdo vemete do auta, s povděkem toho využiju.

                  Podle velikosti kufru vezmu buď jen A1 s CRTčkem, nebo i A1230 s C1085.

                  Komentovat


                    #39
                    Určitě bych se Dave nebál,eště budem koukat jak sme narvaný po střechu.Ale koukám že se sjíždíte na Prahu...no asi časově to je lepší,fakt je že se nalodí a zpět.Pendolíno asi má smysl.Jinak k těm mašinám....Ghh připravuje special 1200 nebudu vyzrazovat,tak pokud se nepřizná sám tak se nechte překvapit
                    male foto.....
                    Přiložené soubory
                    Naposledy upravil oldrick; 09.05.2007, 18:15:20.
                    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                    WHDload reg.Oldrick.lha

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Kvinkunx Přejít na původní příspěvek
                      Tož pokud mi někdo vemete do auta, s povděkem toho využiju.

                      Podle velikosti kufru vezmu buď jen A1 s CRTčkem, nebo i A1230 s C1085.
                      Urcite chceme videl A1 s OS4
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #41
                        Gril není problém zařidíme oheň lze také .Takže bez problémů
                        A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                          Urcite chceme videl A1 s OS4
                          Pokud nespadne atomovka, neodvezou mě do nemocnice, nepřistanou Paroubkojc koaliční partneři, A1 bude.

                          Komentovat


                            #43
                            Udělejte někdo krucič přehlednou tabulku, kdo všechno s kým jak jede a co kdo bere .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #44
                              Mno tak tedy jsem si zajistil opušťák a přijedu, zkoušel sem zlákat Lahváče, ale nějak se mu akce nezdá. Sem na vás vcelku zvědav.

                              Komentovat


                                #45
                                Nechci být kverulant, ale kde, že se ta akce koná, na začátku threadu je odkaz na mapy a pak jsem koukal, že je zde jízdní řád z Jičína do Lomnice nebo kamsi, abych tedy jako nebloudil po světě...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X