Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    Sakra kdo zase bručí že nemůže,mám v autě tři lidi+já tak si taky usrknu píva.....neboj budeme početní,už se těším cos nachystal za mňamku
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      #77
      A dejte se do gala pacholci, budeme se skupinově fotit
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #78
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        A dejte se do gala pacholci, budeme se skupinově fotit
        Vezmu sobě svůj převlek č. 201.

        Komentovat


          #79
          (To není převlek! A míříš vedle, na té fotce je ten chlap o hodně níž )

          Oukej, beru s sebou galo a hodím se do něj (je to doufám něco jako opice?).
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #80
            tiez si myslim, ze tie stretnutia by mohli byt 2x do roka, raz v Cechach a raz na Slovensku, aby sme neboli diskriminovani vzdialenostou
            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

            Komentovat


              #81
              A pak se ozve čechoslovák žijící v Americe, že to má daleko a pojedem do států Ono se to vždycky bude muset přizpůsobovat většině, bohužel... A dvakrát do roka bych to neviděl reálně... Stačí se podívat na lidi co mají dojet - většina je jich z Prahy a okolí.. to se už ani nemusí dělat výjezdní srazy a dělat to přímo v matičce

              Jinak, už zapomínám, nejsem nejmladší - pojede na sraz někdo, kdo si u mě rezervoval SCSI streamer Compaq, co jsem před časem nabízel v darování???
              Jen ať vím, jestli ho přibalit.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #82
                Pánové a Playeři snažil jsem se spočítat kolik Vás přijede a hlavně kdy dám do profilu můj mobil tak si ho napište kdyby jste bloudili nebo až dorazíte.Jinak jak s jídlem hlavně v pátek.Koupím nějaké špekáčky .V Sobotu manželka udělá guláš ,ale potřebujem aspoň přibližný počet v Anketě je sice 15 ale nějací tam chyběj.Snad nebude chybět. Stolů je dost.A ostatní uvidíme.Snad to bude vše .Bohužel ty spartakiádní lehátka ze školy jsou v havarijním stavu takže nic nechtěl bych je pak platit.Jestli jsem na něco zapomněl napište .
                Můj tel. jsem napsal do AIM
                Naposledy upravil Joska; 23.05.2007, 19:52:26.
                A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                Komentovat


                  #83
                  jo dík za snahu...mne stačí si lehnout na zem do spacáku nějaké deky přibalím a špekouny taky vemu,kdyby se někdo rozežral a neměl dost.Jinak Joe si taky přibalím
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    #84
                    Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
                    Můj tel. jsem napsal do AIM

                    No jakobys mi mluvis z duse. Zrovinka jsem chtel napsat, o nejaky kontaktni mobil. Kdybych bloudil a nebo tak nejak.

                    Jinak pocitam ze bych mohl dorazit nekdy kolem 20:00, rozhodl jsem se pro takovou dobrodruznou cestu, pojedu vlakem.

                    Komentovat


                      #85
                      Já a kvin dorazíme tak okolo sedmé, osmé. Jak budeme bloudit.

                      Jo jinak Wii neberu, ale DSko mi nemůžete upřít!

                      Joska - velký respekt tobě i tvé polovičce!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #86
                        Nejak tady zmizely ty fotky (nebo je nemuzu najit), jak ta hospoda z venci vypada. Muzes to sem Josko jeste znova hodit? At vim kam jedu.

                        Komentovat


                          #87
                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          Já a kvin dorazíme tak okolo sedmé, osmé. Jak budeme bloudit.

                          Jo jinak Wii neberu, ale DSko mi nemůžete upřít!

                          Vem i Wii, by me celkem zajimalo to ovladani.
                          Ja muzu vzit PSP na porovnani s DS.
                          Naposledy upravil FCI; 24.05.2007, 15:42:23.

                          Komentovat


                            #88
                            Až budete v bystřici tak mi brkněte teď v noci to už nevyfotím přes den jsem pryč zkusím dát foto ráno
                            A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                            Komentovat


                              #89
                              Nezapomente si sebou vzit pulitr. Pepa jich zase tolik nema.
                              A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                              Komentovat


                                #90
                                mám malý nedostatek zapomněl jsem na půllitry kdo můžete vemte si(bude vám započítáno k dobru) dík
                                A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X