Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
    mám malý nedostatek zapomněl jsem na půllitry kdo můžete vemte si(bude vám započítáno k dobru) dík
    Sklenek na víno máš dostatek?

    Komentovat


      #92
      Uf uf, takže co beru - Amigu 1200 + příslušenství, SCART kabel, sluchátka pro FCI, DSko (Wii brát nebudu, odvádělo by zbytečně pozornost, uděláme prezentačku doma), půlitr, prachy, nějakej chlast, věci na spaní, harddisk... - jo a kluci, prosím!

      Odešel mi monitor 1084S - je někdo schopnej, kdo by se na něj koukl a pokusil se ho opravit? Proud do něj jde, ale nic nezobrazuje a jen tak hučí. Vezmu ho s sebou, jo? I se šroubovákama.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #93
        Bude tam dostatek monitoru? Muzu jeden PALovej jeste vzit. A co nejake audio?

        Komentovat


          #94
          Já beru rozbitej, kdo mi ho opraví, dostane panáka. Audio bych asi moc neřešil, ale nedejte na mne, jsem hluch . Ještě 25 minut!
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #95
            To bez poradneho vybaveni nejspis spravit nepujde, rozhodne bych na to nesazel. Aby pak nebylo dostatek Amig, ale nedostatek obrazovek.

            Komentovat


              #96
              Já ji tam beru jen na ukázku, nepočítám s tím, že se stane hvězdou večera. Na to jsou tady jiní Kvinové .
              Ale jestli mi dáte na noc nějakej monitor, tak si budu v koutku hrát Alien Bash .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #97
                Monitor a TV tam nejaky jsou, ale kdo muze, at neco priveze.
                A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                Komentovat


                  #98
                  Beru sebou 2 Amči a 2 moňase...

                  Dorazím v sobotu za rozbřesku...

                  Komentovat


                    #99
                    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                    Beru sebou 2 Amči a 2 moňase...

                    Dorazím v sobotu za rozbřesku...

                    No je tady celkem plno. Mozna to budes brat zbytecne, tak klidne muzes prijet holej.

                    Komentovat


                      První fotky máte na portále v galerii
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        Tak jsi to uzijte!
                        Co ty Widle tam delaji!!

                        Komentovat


                          Pššššttt.... Toho si nevšímat !!!!!
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            Celorepublikovy slet Amigistu byl SUPER! Josko jeste jednou diky !
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              Není za co já jsem z toho mněl taky velkou radost
                              Jen na okraj zbyly mi tu 3 prodlužky s trojzásuvkou a jeden černý kabel s koncovkami RJ45 na připojení k internetu tak se ozvěte komu chybí a ještě hednou dík těm kteří přijeli a přispěli k dobré atmosféře.
                              A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                              Komentovat


                                Opravdu bomba akcička, Joskovi patří velké díky za celou organizaci a večerní karaoke show

                                Chlapi, co jste fotili pošlete mi vaše fotky na prober@seznam.cz, zařadím to do galerie...
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X