Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DÍky!!! A Zase Někdy příště

    Sraz se mi taky moc líbil. Jsem rád, že jsem vás mohl konečně vidět naživo.

    Poděkování patří všem zúčastněným, především ale Joskovi a jeho báječné rodině za přípravu a 100% servis. Fakt díky.

    Fotky posílám ...

    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      Pánové díky, bylo to super. Takhle nabušená atmosféra - z toho se budu ještě dlouho vzpamatovávat! Už instaluju ClassicWB na CF kartu .

      Obrovský dík Joskovi, za tohle má hodně bodů respektu, stejně tak jeho žínce, to bylo opravdu kompletní a komplexní servis. Zkusím sepsat vlastní report a fotky nasypu někam.

      DÍK KLUCI!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        Sraz se mi taky moc libil, hlavne dekuji Jozkovi a jeho obetave manzelce za organizaci . Konecne jsem videl Amigisty nazivo. Amiga session byla sqela.
        I love Amiga

        Komentovat


          Díky všem, hlavně našim pozorným hostitelům, super to bylo!!!

          Komentovat


            Taky díky,ty prodlužky si nech.Doma mám asi eště4, sem to vzal a daroval.Mně sou k ničemu

            Jinak skvělé prostory se vším všudy,bylo to neuvěřitelně akční od rána do večera.....Joska Respekt!!!

            Bacha na domácí kutily a jejich TlačítkoPad!
            Přiložené soubory
            Naposledy upravil oldrick; 27.05.2007, 21:14:22.
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              Tak na tuhle Amiga akci budu dlouho vzpomínat... Fakt squělííí...
              Velké díky Joskovi a hlavně jeho manželce a taky Vám všem, kluci, co jste přijeli...

              Komentovat


                díky,díky,díky,co víc říct prostě se to povedlo smůla pro ty co nebyly
                A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                Komentovat


                  Do galerie doplněno 52 fotek od DaMiho...
                  Naposledy upravil Prober; 28.05.2007, 06:58:59. Důvod: Doplnění odkazu
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    Autorem citovaného textu je Joska Přejít na původní příspěvek
                    Není za co já jsem z toho mněl taky velkou radost
                    Jen na okraj zbyly mi tu 3 prodlužky s trojzásuvkou a jeden černý kabel s koncovkami RJ45 na připojení k internetu tak se ozvěte komu chybí a ještě hednou dík těm kteří přijeli a přispěli k dobré atmosféře.
                    cernej utp kabel si nech, par jich jeste mam.
                    budu opakovat ostatni, ale akce byla upravdu SUPER, uz se tesim na priste, diky Tobe a tve rodine.

                    Komentovat


                      Ted uz mi nezbyva nez jen litovat, bohuzel z prace me neuvolnili...urcite kouknu na fotky, byla to bezesporu povedena akce a v cr v teto dobe ojedinela...tesim se uz na nejaky report
                      Panda Libor

                      Komentovat


                        ad akce: jak jsem říkal, byla to super akce, i když jsem se moc neúčastnil všeobecného klání v gameskách, na ty já moc nejsem, ale přiznám se, v neděli jsem Amigu vytáhnul ze skříně a začal ji dávat dohromady. Co se týče reportu, tak napíšu pár řádků na svůj web, původně jsem tedy chtěl udělat nějakou akční online reportáž, ale nějak jsem byl líný.

                        ad akce 2: sice se to moc na Amiga fórum nehodí, ale za 14 dnů se koná v Budějicích Platariáda a co jsem viděl pár fotek z akcí minulých tak tam aj nějaká ta Amiga byla, kdybyste někdo chtěl můžete jet také, já tam chybět nebudu...

                        Komentovat


                          Naprosto vodvařenej jsem byl IDIOT FIGHTER , to je prostě nepřekonatelný adrenalinový zážitek. A "TlačítkoPad" Nebo mluvící pětikilo - prostě super.
                          Naposledy upravil ghh; 28.05.2007, 23:48:16. Důvod: Ermm
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            Přidáno 53 fotek od Dave de Sadeho a 59 fotek od Dody. Také se objevila první (a asi taky poslední) reportáž od Holyny na jeho stránkách.
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              No a nelenil jsem a pár mých fotek najdete tady https://panprase.cz/clanek/celorepub...slet-amigistu/. Nicméně jsem debil a fotil jsem to jako v rozlišení pro AMIGU

                              Komentovat


                                Je to dobrý, neni to 320x256, more.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X