Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2007

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
    a má to ještě jedno + když by to bylo takhle blízko tak tam dovalím i můj mamekabinet killer instinkt váží 180kg ty 3km do hospy bych pro vás obětoval a vynesl ho ze sklepa )

    No asi se k Tobě přijedu podívat na otočku!!
    Kua chlape kde sho splašil?!?
    Nebylo to z Laser Game???
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    Komentovat


      Autorem citovaného textu je oldrick Přejít na původní příspěvek
      No asi se k Tobě přijedu podívat na otočku!!
      Kua chlape kde sho splašil?!?
      Nebylo to z Laser Game???
      v jedný stodle kousek od Berouna, měli tam toho víc ale KI jen jeden
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

        Zítra před 11 lety začala jedna výborná akce.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

          To uz je doba. Myslim ze tim zacala spousta jinych veci, docela na to vzpominam.

          Tohle tema bylo nejak historicky zamcene, nevim proc, tak to zase odemikam.

          Komentovat


            O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

            Pro mne to bylo vubec poprve, co jsem vas potkal. A od te doby poradame party ve Vranem... takze palec nahoru, diky za pripomenuti a spartanske zacatky party!
            Joska se pak u mne jednou zastavil, dal jsem mu A2000 za 2 litry slivovice, kterou mi nikdy nedal . Ale to nevadi.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

              Taky na to rád vzpomínám, byla to moje první akce v tomto století...

              Apropó, nevíte co se s Joskou stalo? Už tu víc jak čtyři roky nebyl.

              Komentovat


                O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

                Ja vim - dneska zacina platit GDPR ale vidim spravne/poznavam tam --- IDEfix, Doda, Solaris104 v modrem triku ???

                Komentovat


                  O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

                  Jo taky sem koukal, vlastně díky události co se stala sem si vybavil tuhle akci, která asi byla TOP od konání všeho kolem Amig. https://www.youtube.com/watch?v=vIx4...channel=ghhrbm tady je od GHH video.
                  Možná by to chtělo něco udělat, ale jak píše Dave tak Úvaly....
                  Jinak přesně vzpomenuto, Joska byl frajer a ta jeho workshop ...
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

                    Prijedes letos do Vranyho, Oldricku? A vytahnes s sebou i Radooze?
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      O: Celorepublikový slet Amigistů 2007

                      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                      Prijedes letos do Vranyho, Oldricku? A vytahnes s sebou i Radooze?
                      měli by...
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X