Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lionheart

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lionheart

    Tak jsem si zahral tuto paradni arkadu na Amize. Musim se priznat, ze je hodne tezka i se zapnutym cheatem na nekonecny pocet zivotu. Kamos to kdysi poctive dohral . Hra podporuje i 2-tlacitkovy joypad.
    I love Amiga

    #2
    Mně se na ní líbí jenom grafika, naopak se mi nelíbí ovládání a animace.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Měl jsem tuto gamesu hodně rád, dost mě bavila, ale bohužel jsem měl špatnou verzi. V nějakém vzdáleném světě jsem musel vyskočit z jedné úrovně na další a tam mi to vždycky tuhlo. Tak jsem s tím před 12 rokama seknul ...
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        jj tak tuhle verzi jsem mel take Jinak perfekt hra
        WinUae

        Komentovat


          #5
          Ta verze, co kolovala po republice byla vadna, koupili jsme original a ten fungoval 100%.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Tahle gameska nas s kamosem taky hodne chytla. Krasna grafika, vyborny zvuky, ale dost tezka. V tom ma Solaris pravdu. Az na tu obtiznost to ale nemelo chybu...
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              krasna to hra, uplne mi ukapla nostalgicka slza z oka...vazne byla vcelku tezka, ale takovych tezkych her bylo na amize spousta, kdyz si vezmu treba turricana...
              Panda Libor

              Komentovat


                #8
                Lionheart

                Na you tube je odedneška long play Lionhearta na největší obtížnost Lionheart. Má cca 85 minut a je to totální mazec .

                http://www.recordedamigagames.orgPlayed By: DJThunderThis is the full Lionheart game video, including Intro & Outro. Played in Lionhard. -Disclaimer: Most vi...


                Takto skvěle jsem se bavil naposledy u Davesadeho recenze na DM .
                Naposledy upravil DaMi; 18.01.2008, 01:00:06.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Valdyn Valdyn uber alles!!!
                  Dufam, ze viete, co sa stalo s hlavnym hrdinom po konci hry, ze bol teleportovany do "neznameho" sveta a v Ambermoone ste si ho potom vyzdvihli vo vezi cieneho maga.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    2 DaMi: Po posledni nocni dnes spim do 12 a jdu mrknout na tech 85 minut!
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #11
                      NAPROSTO KULERVOUCÍ! Je skvělé vidět takto perfektní práci. Hezky hledá secrety, sem tam chcípne, ale dojede to a to je podstatné! Díky! Sám si musím sypat popel, protože jsem se přes ty blbé bažiny nikdy nedostal . Díky ještě jednou moc, záslužný to čin.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        Taky jsem to shlídnul do konce, ať žije páteční pracovní doba
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          No já jsem nemocnej, takže jsem si to rovnou frknul do WinUAE... a nejde mi to . Skrz druhou jeskyni se prostě nedostanu, chcípám. Na normal samozřejmě.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            For Wolfus

                            v tom Ambermoonu to bylo super, jako bych se setkal se starym znamym. Grafika je u Lionheartu super a zajimave demo. Dobra hudba perfekt voda ale na mne moc tezke, neprosel jsem ani druhe kolo.

                            Komentovat


                              #15
                              Tak uz jsem to taky zhledl a je to fakt MASO! Dikes
                              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X