Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Firefox a OS4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Firefox a OS4

    Na fóru polského execu se objevila zajímavá informace, že programátor Andrea Palmate zahájil portování internetového prohlížeče Firefox pro AmigaOS4 a X11. Informace jsou prý čerpán z diskuzního fóra ikirsector (pokud neumíte italsky, tak tam ani nelezte) a amigaworld.

    Na jeho PC se vše kompiluje přibližně 2 hodiny. První testy již byly provedeny na Amize One, něco funguje, něco ne. Andrea si s některými věcmi zatím neumí poradit a proto prý hledá další lidi, kteří by mu byli schopni pomoct....
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Dobrá zpráva - Firefox pro OS4. To hodně zvyšuje životaschopnost tohoto OS. Trochu horší zpráva - jen pro X11. Což mi přijde trochu zbytečné, ale budiž, to je už jenom otázka času.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      ja mel kdysi na amize jisty soubor, vypadal jako 68k binarni spustitelny soubor, mel cca 100 mega (ja mel a1200 s 128 megama ram), ale nedal se spustit (asi malo pameti)... a byla to nejaka amozzila, nebo tak neco... nerika vam to nekomu neco?

      baj, MarK.

      Komentovat


        #4
        To je přesně ono.
        Naposledy upravil Prober; 14.06.2007, 14:52:40.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Určitě jde o totéž? Mám pocit, že Amozilla je jinej portační projekt (téhož), kterej měl běhat nativně, nikoliv pod Xkama.

          Vzhledem k tomu, kolik už bylo naportováno aplikací pod Xka, zdá se mi, že to je jednodušší cesta. Držím palce, aby to klaplo, fungování netu jako takovýho jsem už pod Xkama ověřil na Amaye, bere si to config normálně z AmigaOSu.

          Komentovat


            #6
            Tak to potom bude Amizilla, projekt firmy DiscreetFX, a na jehož dokončení je už vypsáno bounty ve výši 10.373 dolarů.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Jestli si dobře vzpomínám, tak o Amizille se psalo v AR někdy před 8-9ti lety...

              Si dávaj trochu na čas, chlapci...

              Komentovat


                #8
                Ono to zase nebude taková sranda, i když ta odměna je už hodně motivující.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X