Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Memory Test

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Memory Test

    Dostal jsem od Marwina dalsi 64MB SIMM. Sice je oboustranny, ale jen 3,5mm tlusty, takze se vejde do B1260. Chtel jsem ho otestovat. Na Aminetu je spousta testovacich programu na pamet. Zkusil jsem nahodne nejake a testy prosly. Ktery program doporucujete? Dami o nejakem mluvil.
    I love Amiga

    #2
    Mne sa osvecili tieto dva:



    a



    Memdiag ma este jednu funkciu, ked je v RAM chybny block dokaze ho alokovat a vytvori error tabulku ktora sa nacita pri boote a SIMM mozes vyuzivat ako keby bol 100%. Akurat bez chybne bloku
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      No kdybych mel vadny SIMM, tak leti do kose
      Naposledy upravil Prober; 24.05.2007, 09:19:22. Důvod: Zbytečná citace
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Hm, tak ty tvoje simmky sem testovat nezkousel. Staci mi sysinfo a syspeed. A spatnej simm bych neposlal. Nepletes si me s nekym jinym z Liberce? Me to jelo jak v tomhle PPC, tak v B1260 v pohode.
        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

        Komentovat


          #5
          Neboj, nepletu . Jen jsem to otestoval pro klid duse. Ty udelej to same. Kdyz tak tu mam jeste 2 baculate 64MB SIMMy, kdyby nahodou nejaky haproval.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Ja sem v pohode a simmy taky. Ale aby sme nedostali p...b za off topika
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              Ked je SIMMka vadna nemusi sa este nejak zvlast prejavovat, moze bezat OKa ale pri zapise do urziteho bloku moze byt kolizia.
              Na to su tie testovacie programi, ktore fyzicky namahaja pamate aby sa prejavila zavada.
              Su na to rozne operacie, prenasanie, zapisovanie blokov v urcitych rychlostia a velkostiach. Tym lepsim softom to trva aj niekolko desiatok minut!
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                Boboo: To me docela zajima. Takze radis prubnout memcheck12 a memdiag. Stahnu a vyzkousim. Dik za tip!
                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X