Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Utilita pro zjištění verzí

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Utilita pro zjištění verzí

    Existuje nějaká utilita, která by dokázala hromadně vypsat verze např. knihoven v LIBS:? Zjišťovat to postupně ve shellu pomocí version xxx.library mi přijde hodně pomalé. Vím, že kdysi jsem něco takového viděl, ale za boha si nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Sysinfo nebo SysSpeed a pokud by to byl problém spouštět, tak jde do opusu vyrobit tlačítko s příkazem version a možností hromadného výstupu do samostatného okna. To se mi zdá jako nejpohodlnější. Funguje to pak na jakéholi v opusu označené knihovny nebo verze souborů.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      SysInfo je přesně to co jsem myslel
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        a neslo by treba version ?#library ?
        sysinfo nevypisuje vsechny
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
          a neslo by treba version ?#library ?
          sysinfo nevypisuje vsechny
          no premyslel jsem podobnou cestou, ale tohle si myslim ze nefunguje minimalne s oficialnim prikazem version v44.4

          nicmene abych si take chvili zahral na boha, zkuste pouzit prikaz versionwb (https://aminet.net/search?query=versionwb), ktery tohle umi...
          ('versionwb * text' otevre requester, kde pohodlne vyberete knihovny u kterych chcete znat verzi a do shelloveho okna uz pak jen bezi kompletni vypis)

          Komentovat


            #6
            Pohodlné řešení do opusu, hlavně pro lenochy

            Takto mám nastaveno tlačítko v opusu.
            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: version.gif
Počet zobrazení: 1
Velikost: 4,5 KB
ID: 105690
            Jedná se o normální využítí amigadosového příkazu version (verze 44.4). Opus je nastaven na výstup do okna po dobu 2 vteřin (lze změnit). Pak jen stačí označit jednu nebo více knihoven nebo souborů a dát tlačítko. Jde dokonce přiřadit klávesovou zkratku, ale vzhledem k ne tak častému používání ji nemám aktivní.

            Ve Flags mám nastaveno jen: CD Source, Do all files a Output to window
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              No ja, jenze tam se stara o opakovane volani prikazu version na kazdy soubor sam opus to v cistem amigadosu jen tak nezrobis :/
              Naposledy upravil Prober; 29.05.2007, 22:00:04.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X