Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MUI na A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MUI na A1200

    Mám inštalovať Mui na A1200 + blizard 1220.Nebude to robiť problémy s nedostatkom pamäte?

    (příspěvek přesunut, Předseda)
    Naposledy upravil Predseda; 29.05.2007, 10:45:46. Důvod: fragmenatce původního vlákna
    A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

    #2
    No a ten Blizzard má nějakou paměť? 4MB? Jde do něj nacpat tuším 8MB po rozšíření, ne?
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Ten Blizzard ma specialni slot na rozsireni pameti. Musel by ho asi vyrobit
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Takže 4MB. No já MUI nemám, takže nedokážu odpovědět, ale já osobně mám WB nastavený na 8 barev, je to z doby, kdy jsem měl v A1200 M-Teca na 28MHz a když jsem dal lepší kvalitu, už to brzdilo systém. Na kolika barvách jede MUI?
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          AKo by sa dalo spravit to rozsirenie na 8MB?
          A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

          Komentovat


            #6
            To by musel nekdo okopirovat original a udelat plosny spoj.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Ale spet k teme prosim mam ten Mui instalovat bude to stihat?Dik
              A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

              Komentovat


                #8
                Otazka zni jinak, potrebujes MUI abys mohl pouzivat nejaky software, ktery to vyzaduje? Pokud ano, tak si MUI nainstaluj a zustan u minimalisticke konfigurace (tim myslim zadne barevne prechody, zadne obrazky do backgroundu a tak podobne), proste jen ten uplny zaklad tak, aby ti ten software fungoval...

                Komentovat


                  #9
                  No asi bych to viděl taky tak, pokud to nepotřebuješ, nebo mermomocí nechceš, zůstaň u GUI.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                    zůstaň u GUI.
                    u cehoze to ma zustat?

                    Komentovat


                      #11
                      Graphic User Interface, standardní Workbenchová grafika z ROMky.
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        Více třeba zde: http://amigareview.amiga.sk/amiga-review-10/je-to-magie
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          Ja jsem provozoval MUI na A500 a 1MB. Podle me to zadnou extra ramku nepouziva. Myslim tim, ze ji to nepouziva zbytecne. Pokud je program, ktery vyzaduje MUI, tak musis mit MUI nainstalovany, jinak to stejne nespustis. Pokud nespustis zadny MUI program, tak to zadnou RAMku nebere (mozna pouze mirne). Programy co pouzivaji normalni knihovny si MUI nebudou vsimat. Jak rikam provozoval jsem to na "megu" kvuli YAMu, nebo necemu takovemu, uplne bez problemu. Myslim, ze se bez MUI da stejne jen obtizne obejit.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                            Myslim, ze se bez MUI da stejne jen obtizne obejit.
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #15
                              Par veci jsem mozna nenapsal uplne jasne. Je spousta softu, ktery vyzaduje (nebo je konkretne napsany pro) MUI, bez toho nejde spustit. Na druhou stranu software, ktery neni pro MUI napsany, to nijak nepostihne. MUI jde bez problemu provozovat ve 4 barvach.

                              Pokud nepotrebujes pouzivat programy, ktere jsou pouze pro MUI, nemusis si to ani instalovat, protoze to ani nebude nikde videt. Jestli si to tedy vsechno spravne pamatuju.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X