Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

K této sekci

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    K této sekci

    Účelem této sekce je zodpovídat nejzákladnější otázky, týkající se fungování Amigy po hardwarové i softwarové stránce, vysvětlovat význam věcí, jako jsou libs, devs, ikony a tak dále. Je určena jak pro lidičky, co se dostali k Amize až teď, tak pro ty, co jí kdysi měli a všecko zapomněli, nebo nikdy nepotřebovali nic vědět o systému, protože bývali jen disketoví hráči.

    Také sem po trochu rozborce současného systému fóra postahujeme otázky a odpovědi, které jsou v současnosti roztroušené všude možně. Takže pokud něco nevíte, nestyďte se zeptat právě tady. A prosím - ke každému problému zakládejte nové téma a vhodně ho pojmenujte, ať se v tom dobře hledá.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 850556_05f9f834d88577f0f9a4.jpg?name=DSC00650.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 248,0 KB
ID: 112364
    Naposledy upravil Predseda; 20.09.2012, 11:14:46.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Díky. Diskotékový hráč, to jsem skutečně já .
    A musím na svou obranu říci - články na portále mám pročtené i několikrát, ale stále mi to nedochází v mnoha případech a termínech. Nejlépe mám samozřejmě výklad u Amigy, ale i takhle je to vhodné - rozebrat i kravinu do morku - hned se cítím silnější v kramflecích.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Právě proto to tu je (protototu je dobrý slovo, kua ). Já byl taky jenom diskohráč a postupem času jsem se něco málo naučil a učím se dál a dál.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Tak tahle sekce je pro mne jako stvorena! Az budu mit Amigu, tak se pripravte
        Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X