Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Mountování zařízení

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Mountování zařízení

    Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
    Vůbec mi stále uniká spousta věcí - třeba jsme rozchodili CF redukci do PCMCIA - jako ja se to fyzicky provedlo? A hlavně - kam dát pak ony soubory CF0 a CD0 (v mém případě), aby se mi to načítalo automaticky po startu?
    Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
    Napovím Ti, že jsou to mountlisty v Devs: a musíš přidat dva řádky do startup-sequence
    Abych nebyl uplne zmateny, nestaci presunout ikony CF0 a CD0 ze STORAGE do DEVS? Co musim jeste dopnit do startup-sequence?
    Naposledy upravil Doda; 29.05.2007, 15:20:36.

    #2
    mount CF0:
    mount CD0:

    Jinak je vždycky budeš muset napřed nakliknout, nenamountují se ti automaticky při nabootování Amigy.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      ale prd, stačí je dát do devs, nic se dopisovat nemusi
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Jo tak pardon, trošku mystifikace: pokud je ve startup-sequenci příkaz pro hromadné namountování všech zařízení v Devs:dosDrivers (MOUNT DEVS:dOSDrivers/~(#?.info)), pak skutečně stačí jenom přetáhnout ikony do výše zmiňovaného adresáře.
        Naposledy upravil Predseda; 29.05.2007, 14:08:00.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Moment - tak má se to kopírovat do "Devs" nebo do "DOSdrivers"? Jak se mountuje pak FD0: a HD0: - stejně? Mrknu doma do SSequence, ale tohle si nepamatuji, že bych tam měl.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Do adresáře Devs:dosDrivers. Ve startup-sequenci by to mělo být standardně.

            df0: a dh0: se mountovat nemusí (obecně - bootovatelná zařízení, tedy ta, která najdeš v bootmenu, se mountovat nemusí).
            Naposledy upravil Predseda; 29.05.2007, 14:37:09.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
              Mrknu doma do SSequence, ale tohle si nepamatuji, že bych tam měl.
              Dave, to je proto, ze tvoje startup-sequence je totalne vybrakovana a neni tam tak pulka veci. Urcite si vzpomenes, jak jsem na vikendove akci vypadal zmatene, kdyz jsem ji videl (jak ti nechodil whdload). Ty by jsi potreboval nejakou zdravou z original WB.

              Startup-sequence je tak normalne v editoru v PALovem rozliseni na 2 nebo 3 stranky a Dave ji ma asi na pul, ze prej to trochu optimalizoval.

              Komentovat


                #8
                Ale no tak! Už mám na CF kartě ClassicWB, takže SSequenci mám určitě v pořádku .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Zdravá startup-sequence je např. tady: http://amigareview.amiga.sk/amiga-review-24/amigados-vi
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    nejlepsi legrace byla vzdy kolegum od pc predvadet treba zruseni cd0: a pak namountovani pri behu.
                    zruseni: assign cd0: dismount
                    a pak mount cd0:

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X