Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problémy s WHDLoad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
    diky za info o tom, ktery ROMky jsou nejdulezitejsi. dale chapu, ze tu chceme byt naprosto korektni, ale nekdy vseho moc skodi, jak se rika.
    Uplne presne je to tak, ze MY s tim zadny fatalni problem nemame, jen nekteri jednotlivci, ale je to proste komercni.

    Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
    Muzu vytahnout ROMky grabkickem, ale verze sedet nebudou
    Ja myslim, ze takhle by to normalne chodit melo, nenapada me zadny duvod, proc ne.

    Koukni googlem, Amigy mas, nekde si to stahni, je toho vsude kopec.

    Komentovat


      #17
      toz: sehnal sem si bliznu 1230 IV, 16MB RAM do A1200. je normalni, kdyz mi tak cca kazda treti-ctvrta hra ve WHDloadu nejde (classicWB full)? mam jen jednu verzi, 16.8. ptam se proto, jestli je to normalni (asi si tedy nainstaluju i dalsi verze) nebo jestli je to nedej boze problem blizny, popr. pameti...

      Komentovat


        #18
        No záleží na tom, co hraješ. Chtělo by to nějaký seznam těch her co nejdou. Normální to může být, ono dost záleží na zdroji takové hry. Ale obecně je těch 25-30% co udáváš číslo moc vysoké. K tomuhle číslu jsem se blížil na 060, když mi v devs chyběly kickstarty pro WHDload. A jak píšeš, tak tam máš full a tam by ty KS měly být.
        Ještě dotaz: Rozbaloval jsi ty hry na amize? Když je rozbalíš na PC ne vždycky ty hry chodí. Já používám IZArc na PC a ten celkem problémy nemá. Myslím, že se mi zatím nestalo, že by hra nechodila. Nicméně pokud jsem ji rozbalil v něčem jiným tak problémy občas byly.
        Naposledy upravil Starej_Mraf; 30.06.2008, 10:10:54.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #19
          Na ClassicWB Full jsem s registrovanou verzí WHDload (verze 16.7 ale) spustil naprosto všechno. Hází to nějakou konkrétní chybu?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #20
            seznam by byl dost dlouhy... vetsinou to pise "chybu v emulatoru na adrese..." a dalsi whdload chybovy hlasky. nekdy to i cely zatuhne. jak rikam, dost divny, doufam, ze problem je softwarovy...

            kazdopadne rozbaluju to vse na pc, zkusim tedy problemove hry rozbalit na amize a uvidim, jestli to bylo tim, diky za tip!!

            jeste pripominam, ze hry ktere mam stahuju z kgwhd...
            Naposledy upravil Nooly; 30.06.2008, 12:46:02.

            Komentovat


              #21
              Zkus si otestovat taky pamet nejakym programkem, treba mas vadny SIMM na turbokarte. Na 68030 chodi temer vse. Jeste me napada, jestli nemas velky maxtransfer nastaveny na HD/CF. To by mohlo delat taky bordel.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                A jeste jedna vec me napadla, piratske klice k WHD take delaji problemy.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #23
                  Na portále jsem nedávno uveřejnil článek pro nováčky v emulaci - kde se ClassicWB a WHDLoad zabývám, projdi si to, myslím, že to hodně osvětlí (např. rozbalování na Amize).
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #24
                    nemam piratsky klic, jsem hodny uzivatel .) tudiz jak cim mam otestovat pamet a jak zkontroluju maxtransfer na karte?

                    davesade diky, mrknu na to.

                    Komentovat


                      #25
                      Ohledne testu pameti si precti toto vlakno


                      Maxtransfer vidis v HDToolBox pri zapnutem Advanced Options. Idealni je nastavit ho treba na 0x1fe00 misto puvodni 0xffffff. U CF Sandisk nutnost.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #26
                        solaris diky, mrknu na to.

                        ale tedka si myslim, ze je to cele zpusobene tim, ze rozbaluju zipy z kgwhd na pc... jo a tato slova dave de sada by se mohla tesat do kamene "Hry BEZPODMÍNEČNĚ VŽDY rozbalujte na Amize! Velmi často se stává, že rozbalením na PC dojde k rozsypání ikon, tím pádem atributů souborů. A také - Amiga může mít v názvech trochu jiné znaky, než PC (například ostré závorky), tyto soubory se Vám na PC zkrátka nerozbalí (nebo s chybou) a znehodnotíte tím hru. Proto tady takhle píšu o DOPUSu holoto!"

                        Komentovat


                          #27
                          To jsem psal taky. Nicméně můžeš zkusit mnou zmiňovaný IZArc na PC. Narozdíl od jiných packovačů si tenhle rozumí docela v pohodě i s amiga archivy. (bez rozsypaných ikon)
                          www.oldcomp.cz
                          party.oldcomp.cz

                          Komentovat


                            #28
                            nooly: pouzivas v classic wb cooper?

                            inac da sa to podla mna riesit aj tak ze do adresara k hre skusis prihrat nizsiu verziu whdload

                            Komentovat


                              #29
                              eddie nn tu zrudnost zapnutou nemam =) a dik za tip s whdloadem.

                              EDIT diky lidi, bylo to tim, ze sem to rozbaloval na pc... vec, ktera by me sama od sebe nenapadla. takze diky a snad je to pro chvili posledni vec, se kterou prudim ,)
                              Naposledy upravil Nooly; 01.07.2008, 00:06:40.

                              Komentovat


                                #30
                                Holt ten patch byl udelan na 030, a nikdo ho netestoval moc na 040 a tady jsou vysledky/nasledky. Samozrejme primarni vinu nese ten, kdo to tak prasacky napsal v pocatku, ze jo...
                                Jedine co muzu poradit je - napis bugreport n WHDload sajtu. Sice na to vsichni kaslou, ale treba... nahoda je blbec
                                "It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
                                ...just keep folding, just keep folding...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X