Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problémy s WHDLoad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Vo WinUae sa mi pri otvarani niektorych Whdload hier vypise tuto hlasku. DOS -Error #205 (objekt sa nenasiel)
    on reading "devs: kickstarts/kick34005.a500.

    Skick som nahodil do devs napriek tom mi to tam vyhadzuje.
    A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je Zihos Přejít na původní příspěvek
      Vo WinUae sa mi pri otvarani niektorych Whdload hier vypise tuto hlasku. DOS -Error #205 (objekt sa nenasiel)
      on reading "devs: kickstarts/kick34005.a500.

      Skick som nahodil do devs napriek tom mi to tam vyhadzuje.
      WinUae

      Komentovat


        #33
        tohle ted taky resim (classicWB), mam na 100% spravny ROMky (i rtb soubory) a presto me to furt jebe. premyslim, jestli to nema co delat s hardwarem (mam CF kartu misto HDD)...

        myslite, ze ma smysl zkusit AMIGASYS? bo jiny filesystem?

        Komentovat


          #34
          spytam sa netreba v devs: vytvorit adresar kickstarts a fyzicky to tam len nakopirovat?

          skusali ste hoborga?

          Komentovat


            #35
            zeptam se mozna hloupe, ale na co hoborga? ja myslel, ze ten jeho balik je zamereny na emulaci... jinak samozrejme, spravne ROMky i RTB soubory mam v devs/kickstarts, dokonce jsem je nekomu posilal a tomu funguji, mne ne. tak kde je chyba, zejo... asi budu muset hoodne experimentovat s hw :/

            Komentovat


              #36
              pouzival som classicworkbench, teraz mam amigasys3 s bizzom030IV/64MB
              vzdy len na CF karte

              adresar kickstarts mam v devs:

              kick34005.A500
              kick34005.A500.RTB
              kick40068.A1200
              kick40068.A1200.RTB
              kick40068.A4000
              kick40068.A4000.RTB

              pamatam si, ze napr. kyrandia to vyzadovala tiez, tebe blbne napr. ktory whdload balicek?

              okrem toho by som len pokusne v shelli odtestoval cestu devs\kickstarts

              Komentovat


                #37
                mame velmi podobnou konfiguraci, tim lepe (ac mam jen 16mb fast, coz mi staci =)

                a jj presne tohle mam v kickstarts taky (snad vyjma A4000 ROMky, ale tu pozaduje malo her) blbnou mi vzasade ty lepsi (vetsi) AGA hry, jako napr. civilizace AGA, UFO, valhalla, pinball fantasies, bylo toho bohuzel celkem dost. dneska zkusim zformatovat flashku (mam dat FFS international bez directory cachingu(DOS3), predpokladam?), konecne nastavit maxtransfer a nainstalovat AMIGASYS4 (WB3.1). a uvidime.

                Komentovat


                  #38
                  Diky Adfboy davnejsie pred 2 rokmi som toto robil na real Amige 1200 ale uz som to zabudol tak som to teraz na WinUae vdaka tebe rozchodil diky.
                  A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                  Komentovat


                    #39
                    neni zač
                    WinUae

                    Komentovat


                      #40
                      Este jeden problem.Na mojom Notebooku nefunguje pod WinUae klavesa PrtSc potrebna na ukoncenie niektorych Whd hier.Mozem si nastavit nejaku inu klavesu? Ak ano ako..?? dik
                      A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                      Komentovat


                        #41
                        Ve WHDLoad.prefs v S odkomentovat QuitKey a dat tam treba hodnotu $59 pro F10.

                        Komentovat


                          #42
                          Ukoncovaci klavesa "quitkey" se da nastavit v Tooltypech ikony ty hry.
                          V oficialni dokumentaci je to hezky Cesky popsano. http://www.whdload.de/docs/cz/rawkey.html
                          Koukni na to.
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #43
                            Autorem citovaného textu je Zihos Přejít na původní příspěvek
                            Este jeden problem.Na mojom Notebooku nefunguje pod WinUae klavesa PrtSc potrebna na ukoncenie niektorych Whd hier.Mozem si nastavit nejaku inu klavesu? Ak ano ako..?? dik
                            PrtScr je na Amize na klávese "*", kterou na notebooku jistě máš (možná přes Fn klávesu) - na "normální" klávesnici v PC to funguje spolehlivě - zkoušel jsi tuto variantu?
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #44
                              hmm, tak jsem zkusil flashku v emulatoru a slo mi vse bez sebemensiho problemu... ma nekdo nejaky napad, cim by to mohlo byt? nemuze to byt treba IDE-CF interfacem?

                              Komentovat


                                #45
                                Jaky mas maxtransfer? WinUAE s tim samozrejme nema problem, real Amiga ano.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X