Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problémy s WHDLoad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    maxtransfer nemam zadny. da se to nastavit pri formatovani? koukal sem na to a ten option sem nenasel, asi sem uplne blbej mam diskety wb3.1... tak to asi hadam bude tim... (juchu? : )

    uhm, timto bych chtel nekoho poprosit o step-by-step popis, jak to nastavit. docet sem se, ze je to v HDtoolBOXu, ale nikde sem to tam neobjevil...
    Naposledy upravil Nooly; 09.10.2008, 14:45:14.

    Komentovat


      #47
      V HDTollBoxu das Change a objevi se ti okno s nastavenim parametru vcetne MaxTransfer, ktere nastav na 0x1fe00

      PS: Prosim Probera, aby do sveho clanku pridal poznamku o nutne zmene MaxTransfer pro nektere CF
      I love Amiga

      Komentovat


        #48
        Diky DaveSade niekedy je asi dobre sa pozret na real Amigu nez zacne clovek pisat.Ano je to FN * Este raz dik.
        A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

        Komentovat


          #49
          zatracene, pomohlo to, jedinej problem s amcou je fuc! asi ti budu zavazanej do konce zivota =)

          Komentovat


            #50
            Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
            zatracene, pomohlo to, jedinej problem s amcou je fuc!
            Neboj on se objevi nejakej dalsi
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #51
              Autorem citovaného textu je GHH Přejít na původní příspěvek
              Neboj on se objevi nejakej dalsi
              hh mas naprostou pravdu, mam pocit, ze dokonce ty problemy hledame, aby bylo co resit =))

              Komentovat


                #52
                Autorem citovaného textu je GHH Přejít na původní příspěvek
                Ukoncovaci klavesa "quitkey" se da nastavit v Tooltypech ikony ty hry.
                V oficialni dokumentaci je to hezky Cesky popsano. http://www.whdload.de/docs/cz/rawkey.html
                Koukni na to.
                Ked otvorim info k ikone spustenia danej hry a tam pozriem ToolType tak je to len spletica nezrozumitelnych znakov.Vobec nvidno ziaden prikaz na QuitKey
                A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                Komentovat


                  #53
                  Autorem citovaného textu je fci Přejít na původní příspěvek
                  Ve WHDLoad.prefs v S odkomentovat QuitKey a dat tam treba hodnotu $59 pro F10.
                  Ani toto nepomaha stale to otvara s povodnym prikazom na ukoncenie.Myslim si teda ze to je dane naprogramovanim samotneho Slave? ..?Dobre hovorim??
                  A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                  Komentovat


                    #54
                    Ono je to myšleno asi takto:



                    Akorát to "Q" (to jsem udělal blbě) musí být v hexa hodnotě. Co jsem to teď zkoušel, tak jsem nastavil třeba "40", což má být mezerník a místo toho to po mně chtělo zmáčknout "L" - divný . Ale nastavíš si tak cokoli.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #55
                      Vobec neviem o cem tocis...???Sorry az po odoslani tejto odpovede sa mi objavil tento obrazok kt. si mi poslal
                      Naposledy upravil Zihos; 12.10.2008, 18:05:02.
                      A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                      Komentovat


                        #56
                        Ok vyskusane funguje a netreba to ani v hexa staci tam dat pred cislo klavesy znak $.
                        Takze pre tych buducich dotazovatelov
                        Quitkey=$59 pre F10 napriklad
                        A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                        Komentovat


                          #57
                          No a pak ze to nepujde To "smeti" by mohlo znacit ze je to NewIcon(a).
                          Mas OS3.1 nebo 3.9 ?
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #58
                            Nema nekdo zkusenost s Turricanem 2? Mam verzi 1.5 a na A1260 se mi pri hodne objektech obcas zpomaluje a naopak levely ve vode jsou zrychlene.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #59
                              take jsem zpomalovani turricana pro whdload na 060ce zaregistroval. Nemel jsem ale cas se tim nejak zabyvat. Mel jsem jeste jednu verzi na hd, ktera nebyla ani na bazi jst nebo whdload a ta myslim jela v poho.
                              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                              Komentovat


                                #60
                                Na 060 mam problemy pri pouzivani WHD s kdecim, hraju zasadne na A1200/030.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X