Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ufo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Pokud si dobre vzpominam, tak povysovani ovlivnuji i umrti vojaku v bitvach; myslim, ze jsem dokonce braval zelenace, nechaval je odstrelit a povyseni bylo pravdepodobnejsi...

    Komentovat


      #17
      Sturmbahnfürehre Fritzi kolik vám zůstalo vojáků od Stalingradu? Nikdo pane generále. Výborně, povyšuji vás na Oberst Leutnanta.
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #18
        Tak buď se mi to zdá, ale s Indivision AGA se mi UFO na 030 zdá podstatně živější než s externím SC od Elboxu, zřejmě to má co do činění, že IAGA je založen na jiné technologii a principu a nemá takovou zátěž při propouštění signálu jako ElboxSD. Vono totiž Ufo je chytře napsané a pokud zjistí, že máte v monitorech VGAOnly a Multisync, startuje rovnou v tomto modu.

        BTW rozjel jsem znovu UFO s českým překladem. Nainstaloval jsem originál hru a zkopíroval cca 4 soubory, které překládají texty a popisy ve hře (překlad je převzat z PC šrotů).
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #19
          Zajímavý, já nic kpírovat nemusel. Měl sem AGA instalaci rovnou v češtině.
          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

          Komentovat


            #20
            Mimochodem mátě někdo DOSovou verzi UFa v češtině ? Já nějakou vygooglil, stahnul, šlapala jak fík akorát že se rozhodila grafika při bitvách na UFOnskejch základnách.
            Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je Krtek Přejít na původní příspěvek
              Zajímavý, já nic kpírovat nemusel. Měl sem AGA instalaci rovnou v češtině.
              Mno jediný rozumný způsob jak získat originální instalaci s češtinou je sám si originálky takto upravit. Oficiálně byla verze pouze ve 3 jazycích D, E, Fr. A konečně pokud při instalaci a spuštění Ufa v češtině nepotřebuješ z manuálu zadávat kódy, nejedná se o originální verzi.
              Naposledy upravil Marien; 16.08.2009, 07:01:06.
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Krtek Přejít na původní příspěvek
                Mimochodem mátě někdo DOSovou verzi UFa v češtině ? Já nějakou vygooglil, stahnul, šlapala jak fík akorát že se rozhodila grafika při bitvách na UFOnskejch základnách.
                jo verzi s tímtobugem jsem hrál taky jinou verzi jsem neměl a i přes tu rozhozenou grafiku jsem to dojel(dá se to ale je to hnus)
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #23
                  Ja taky hral jen verzi s bugem... mi napada, mate nekdo normalni? Dohrat se to da, ale jak bylo receno, je to dost opruz.

                  Komentovat


                    #24
                    Nějak mně netrklo že někdo má origošku UFA Takže jasan, souhlas Amiga verze v cz origonebyla.
                    Včera sem stahnul nějakou PC verzi, narval sem tam češtinu tak počkam až udělaj základnu a dam vědět. Minule se mi totiž stalo že se nějaká ta rozhozená mise nedala dohrát vůbec.
                    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                    Komentovat


                      #25
                      Nojo, to mě také pěkně sere. V 90 tých letech jsem hrál amigácký pecky jen z pirátských kopií, páč jiné nebyly k sehnání anebo byly šíleně drahé a teď když je Amča skoro jen blahý sen, tak všechny moje oblíbené šlágry mastím z originálek. Jak u blbých na hůře. Ovšem koupit Dunu2 za před inflačních 880,- Kč nebo teď za 90,-Kč z eBay je také rozdíl
                      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X