Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ufo

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ufo

    V UFO aga verze mám osm vojáků, každý má minimálně 20 kills alienů a přitom jsou všichni rookie, jen jeden seržant. Není to tím, že je těch vojáků málo?

    Co si pamatuju, tak když jsem to kdysi hrál, měl jsem alespoň 16 vojáků a spoustu vyšších hodností.

    #2
    Vojáci se povyšují na principu počtu bitev, co vyhráli a samotný počet killů. Počet nemá žádný vliv. Buď hraješ na nějakou vyšší obtížnost, měl jsi smůlu při povyšování (vyšší počet killů zvyšuje šanci na povýšení a nezajišťuje ji automaticky) nebo nějakej bug - AGA verze jich měla celkem dost.

    (Mimochodem - jak ti to jede rychle, na čem to hraješ? U mně se i s turbínou jedná o dost ostudnou pomalost).
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Aha, hraju myslím na Veteran a ve winuae, na amize je ten pohyb příšerně pomalej, to už jsem kdysi absolvoval.

      Komentovat


        #4
        Tak to se vojáci povyšují HODNĚ pomalu. Enjoy.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Ufo aga chce alepson 040/40 což není můj případ
          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

          Komentovat


            #6
            Na 060/50 to běhá ok. Dohrál jsem to v loni a jelo to fakt krásně.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              Tak jsem tuto lahůdku znovu rozjel a světe div se na 030/50 a nemůžu si nějak stěžovat, hratelný to je rozhodně, jakmile si zvyknete, že v akcích je to trochu pomalejší je to v pohodě. Ohledně povyšování je to takhle. Rookie je voják do doby než se zúčastní akce, ve které něco předvede, tzn., že pokud je sice v akci, ale nevyleze ze Scavengra, bude furt rookie. Vystřelí trefí aliena je squadie, následně z každých 5 vojáků je jeden povýšen na seržanta, podle svých výsledků, tzn. ten nejlepší, z každých 11 vojáků jsou dva povýšení na seržanty a 1 na kapitána atd. Zajímavé je, že na kapitána a vyšší hodnosti je seržant povyšován bez nutnosti účastnit se akcí. Vysoké hodnosti v akci je dobré hlídat, páč při jejich zranění či smrti, padá významně morálka vojáků, což může mít i za následek debakl akce.
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8
                Já mám UFO origošku a musim říct,jedna z nejlepších koupí!Na mojí 060/50 nebyl problém ale třeba na
                030/50 to už byl šneček!a teď na g3/600 pod E-uae,no taky slideshow,ale UFO má tak LUXUSNÍ atmosféru že mu to odpustím a prodlužuje to hrací dobu,hehe!

                Komentovat


                  #9
                  Tak teda na Macovi bych si to pustil nativně, ne?

                  Komentovat


                    #10
                    Mate nekdo UFO nativne pro Maca? jede pos OSX?
                    A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                    Komentovat


                      #11
                      UFO AGA verzi mám rozehranou a na 030/50 to jede celkem ok, na mise beru jen 4 vojáky a povyšování ok, když jsem to hrál na píšťale měl jsem do bitev pouze 4 vojáky nikdy ne víc a povyšování bylo taky ok bude to tou obtížností
                      Naposledy upravil Lasice; 05.08.2009, 10:54:53. Důvod: doplnění textu
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        UFO ECS verzi jsem zkoušel hrát relativně nedávno, ale já u strategií zkončil na Settlerech... Neumím se do toho nějak ponořit, i když bych chtěl - stejně jako si pořádně zapařit K240... Nevím, jestli mi ta hra nějak nesedne nebo co... Případně jsem na ní moc blbej?...nevim, nevim... ale teď tahám Macovský klon Alien Invasion, tak třeba...třeba!

                        Komentovat


                          #13
                          MisticJoe: Diky uz taham sice to nejede ale ono se to rozjede jeste zkusim cihnout jestli fakt neni nativni ufo na macka
                          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                          Komentovat


                            #14
                            Princip povyšování je popsaný v manuály a odráží co jsem uvedl v topiku výše.
                            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                            Komentovat


                              #15
                              2 Sniper2003: ještě se dá najít v takových těch paklících více her, co jsou na TPB... to má víc seedů...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X