Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lemmings aplikace

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lemmings aplikace

    Kdysi jsem na svém WB provozoval jednu malou utilitu, mám dojem, že byla standartně hozena v adresáři WB startup, kdy mi po obrazovce chodili malí lumíci, lozili po lištách, po ikonách když spadli otevřeli si deštníček, dopadli dolů, došli na kraj obrazovky a znovu vyšplhali nahoru. Bohužel si nevzpomnu jak se ta utilita jmenovala a tím pádem nemám jak ji na netu najít, poradí někdo?
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    To znam a jmenujeseto LEMonWB a je to na AMINETU...


    Podobne ptakovinky jsou ina PeCe pro Wokna.

    Komentovat


      #3
      Super dík, zítra mi lumíci zavirují Amigu
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #4
        Jsem to včera zkoušel a docela to ty Workbench zpomaluje. Jak se to vypne?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Ctrl-A-A
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Workbench/tools/commodities/exchange

            Komentovat


              #7
              ted jsem zjistil, že to fachá jen v palu, existuje nějaká verze i třeba pro super 72?
              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

              Komentovat


                #8
                CTRL-A-A funguje. V Commodities mne to nenapadlo hledat - přitom to píšou v manuálu k A1200!
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Mám těchhle kravinek celou sbírku, asi 40 různých, říkám tomu "sabotages". Kdysi jsem je shromažďoval. Kdyby někdo chtěl, poskytnu,
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    Dobrý nápad, zkus to hodit do sekce download jestli tu nějaká je, rád si to stáhnu a se mnou určitě i jiní milovníci sabotážních utilitek....
                    Naposledy upravil Marien; 17.06.2007, 09:44:37.
                    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                    Komentovat


                      #11
                      Tak jo, zabalím je do LHA a někam vám je uploadnu.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X