Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Myš k A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Myš k A1200

    Da se este vubec sehnat mys? kolik by stala? Nebo jsem cetl ze se da vyrobit modul a pak jde zapojit mys z PC.

    Jsem uplnej amater sice mam amigu již 10 let ale pouze hraju,a pred dvema lety jsem koupil A 1200 s cd-rom a hdd a snad milion her.Ale mel jsem utrum z hranim a po nakym case jsem ji chtel zapojit a ejhle deti mysku rosekali.
    Takze dekuji vsem,za pripadne rady.
    Amiga 1200 2,6gb Hdd cd-rom Nes+Snes Playstation1 Gamecube.
    2x PowerEdge T410,Ntb-N73jq.

    #2
    Dá se koupit redukce na připojení PS2 myši nebo i přímo nová origoš amiga myš. Třeba na www.vesalia.de nebo www.amigakit.com.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Da se sehnat amiga mys na aukru a pod, tak 100-500 kacek podle typu a stavu.
      jestli ji ale nechces jako sberatel aby si to mel komplet, jdi do prevodniku pc mysi. Precejen opticka mys je uplne jiny komfort.
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
        Dá se koupit redukce na připojení PS2 myši nebo i přímo nová origoš amiga myš. Třeba na www.vesalia.de nebo www.amigakit.com.
        vesalii bych fakt nedoporucoval
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Co je špatný na Vesalii?
          A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

          Komentovat


            #6
            mno, občas to přípomíná firmičku co má někdo doma v garáži
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je mnx Přejít na původní příspěvek
              Co je špatný na Vesalii?
              Shrnutí několika průserů z dvou posledních hromadných objednávek.
              • objednávka byla provedena v prvních dnech ledna, ihned zaplacena a balík přišel až koncem února, jestli si dobře pamatuju
              • sice jsem objednal několik anglických klávesnic, ale bez upozornění poslali německé
              • z několika fpu, co jsem si objednal přišlo jej jedno, další mi museli posílat dodatečně - po urgenci
              • pro amigouna jsem objednal cd32, kterou nevyzkoušeli a amigoun pak musel seřizoval laser


              Prostě to jsou nespolehliví zmrdi. Amigakit je dražší, ale zatím 100% spokojenost.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Šmarja.. a to tu teď Davesade dělá hromadnou objednávku. doufam že mi to čokolíno přijde v pohodě
                A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

                Komentovat


                  #9
                  Tak zrovna cocolino by mělo bejt v klidu. Objednám to, jakmile se mi nějak aktivuje PayPal. Napíšu včas, patrně během příštího týdne.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    no muzou ti treba misto cocolina poslat ten polskej drek co vyzaduje ovladace
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                      Dá se koupit redukce na připojení PS2 myši nebo i přímo nová origoš amiga myš. Třeba na www.vesalia.de nebo www.amigakit.com.
                      Dik za tip ale anglicky moc neumim a zkusim se s nekym domluvyt az bude objednavat a ten prevodnik koupim.
                      A jinak pro zajimavost nejsem sberatel a tak kvuli me neznalosti jsem nalitl nakymu obchodnikovi a prodal mu podle pratel velice cenou amigu 1000.
                      za par babek.
                      Amiga 1200 2,6gb Hdd cd-rom Nes+Snes Playstation1 Gamecube.
                      2x PowerEdge T410,Ntb-N73jq.

                      Komentovat


                        #12
                        UZ to mam a je to tady levnejsi nez na amigakitu cocolino 34 eur.
                        A jestly by slo abych se nemusel ptat jinde bude mi makat i Keyboard interface Lyra 1200 for PC keyboard/Amiga 1200
                        (Individual Computers) za tech 29,90eur? že bych to vzal najednou.
                        Amiga 1200 2,6gb Hdd cd-rom Nes+Snes Playstation1 Gamecube.
                        2x PowerEdge T410,Ntb-N73jq.

                        Komentovat


                          #13
                          opet bych rad upozornil ze "levnejsi" nemusi bejt vzdy "lepsi" ve vysledku, ale to jiste vis
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X