Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sháním hru Shadow of the Devil

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Sháním hru Shadow of the Devil

    Stačí si říct
    Přiložené soubory
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      O: Sháním hru Shadow of the Devil

      a to je ta "zachranena" verze se savem, nebo ta stara?

      Komentovat


        #18
        O: Sháním hru Shadow of the Devil

        Ta co jsem prvně dával Davemu, takže počítám že ta bez něj.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          O: Sháním hru Shadow of the Devil

          Bez sejvu... šílenost .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #20
            O: Sháním hru Shadow of the Devil

            A proč nevysuneš teda ten návod, co sis poctivě psal?
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              O: Sháním hru Shadow of the Devil

              Hele to bych mohl, že jo! Někde ho mám. Ale zas pak nemá moc smysl se do hry vůbec pouštět. Možná bych ale mohl vyspoilovat jen kritická místa, kde se dá umřít. Něco jako "až potkáte ďábla, nepoužívejte na něj kbelík s vodou", což?
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #22
                O: Sháním hru Shadow of the Devil

                Josu i tací, co hrajou adventuru jen podle návodu. Takže ho vypusť celý, já si to pak třeba projdu, jen abych si udělal čárku.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #23
                  O: Sháním hru Shadow of the Devil

                  Autorem citovaného textu je Bytepack Přejít na původní příspěvek
                  No urcite ju niekde na disketach mam a aj zdrojaky, ale je to uz vysse 10 rokov co som predal Amigu.
                  ... napodařilo se náhodou někomu získat verzi o které se zmiňoval Bytepack? Před grafikou smekám klobouk a neustále tvrdím, že je škoda, že nevzniklo (nebo nevyšlo) více takovýchto podobných československých počinů.
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    #24
                    O: Sháním hru Shadow of the Devil

                    Pripadne v tom navode nastav farbu textu na bielu a cierne nechaj len tie kriticke miesta Kto bude chciet komplet navod si da ctrl+a

                    Vopred dik
                    ???

                    Komentovat


                      #25
                      O: Sháním hru Shadow of the Devil

                      Tak já to o víkendu zase dojedu a sepíšu.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #26
                        O: Sháním hru Shadow of the Devil

                        Haha, tak to je vtipné - zakysl jsem asi v tříčtvrtině hry . Zdá se, že mi vynechala paměť a kritické místo s knížkou jsem zapomněl, jak řešit. Popravdě mám ale pocit, že možná je na vině i hra samotná, přísahal bych, že potřebný klíč vidím na obrazovce, ale nejde sebrat. Ale možná se upínám na špatné místo, ach ta paměť!

                        No nic, tady máte první část návodu. Na dohrání pracuji...

                        Po parádním intru se objevujeme uvnitř domu. Můžete strávit dost času zkoumáním předmětů pomocí ikonky s lupou, ale autoři byli poměrně líní a skoupí na informace, takže jen pár úvodních obrazovek disponuje detailními informacemi... každopádně v popisných textech se skrývá spousta černého humoru, který s odstupem času překročil hranici trapnosti a stal se druhoplánovitě vtipným - takže doporučuji zkoumat všechno. Obecná poznámka k chůzi - jelikož path finding hra nemá, musíte s hrdinou vždy chodit jen přímou cestou. V praxi tedy klikněte někam zhruba doprostřed místnosti - hrdina vyjde z kteréhokoliv rohu k němu - a pak teprve klikněte na cílovou destinaci. Prosťě choďte co nejvíc pravoúhle, nikoliv úhlopříčně. Tento trik, společně s chozením dostatečně blízko ke zajímavým předmětům - vám ušetří spousty nervů, tak na to dbejte.

                        Vydejte se doleva, pak doprava a nad stolem na poličce seberte lahev s parfémem. Pokračujte doprava a nahoru, pak opět nahoru a nad postelí vezměte kříž s panenkou. Jděte zpět doprava a pak znova doprava a opět doprava, následně nahoru. Otevřete truhlu pod oknem a prozkoumejte ji. Se sebraným klíčem se vracíme pořád doleva, v místnosti s šatními skříněmi pak není cesty jinam než nahoru - o ocitnete se v první, čili centrální místnosti.

                        Dejte se doprava, pak doleva a seberte ze stolu nůž. Pokračujte doleva a ocitnete se v kuchyni. Prozkoumejte koš, seberte hrnec, otevřete prostřední skříňku pod dřezem a seberte kýbl s vodou. Otevřete ledničku a nechte ji být. Dejte se opět doleva a pak nahoru. Skříň v pravé části obrazovky odemkněte hliníkovým klíčem, otevřete ji a seberte demižon. Následně přepněte páku. Vracíme se pořád doprava, v místnosti s krbem samozřejmě nahoru - a jsme opět v centrální místnosti.

                        Vydáme se doleva, doprava a otevřeme pravou skříň. Prozkoumáme její obsah. V další místnosti prozkoumáme mrtvolu a sebereme knihu. Vrátíme se doleva, pokračujeme doprava, nahoru, dvakrát doprava a nahoru. Pravé dveře jdou odemknout zrezivělým klíčem a tím vstoupíme do koupelny. Tady jsem měl zákys jako prase - prozkoumejte dvakrát vědro, získáte lano a nový, zelený klíč. Vrátíme se doprava, doleva a na oltáři použijeme prázdnou lahvičku na misku se svěcenou vodou. Vrátíme se do centrální místnosti - tj. několikrát doleva a pak nahoru.

                        Místnost opustíme směrem doprava a pak jdeme třikrát doleva. Ve sklepě odemkneme zeleným klíčem truhlu vlevo a třikrát prozkoumáme její obsah. Jděte nahoru a sekerou rozbijte sud úplně vlevo. Díru prozkoumejte a hle - jsme o kus dál (a také rapidně se změní grafika) . Dejte se doprava, doprava a na oheň vylijte vědro s vodou (zde je hra naštěstí tolerantní, nemusíte stát nebezpečně blízko ohni, stačí být tak 10 pixelů od něj), následně použijte lahvičku se svěcenou vodou. Jdětě nahoru a prozkoumejte zakloněnou postavu uprostřed. Seberte náhrdelník a vraťte se směrem nahoru. Opustťe lokaci směrem doleva, ze sklepa pak jděte zpátky doprava tak dlouho, až dojdete do místnosti s krbem.

                        Dojděte ke krbu co nejblíž (!) a prozkoumejte ho - máme ohořelé poleno. Následně se postavte kousíček pod kobereček vlevo u krbu (pod obrazem) a odsuňte ho. Prozkoumejte, co je pod ním a vložte náhrdelník do štěrbiny. Použij lano na díru a následně seber ze stolu knihu.


                        ... no a právě klíč k otevření knihy mám pocit je u té ženské s náhrdelníkem, ale nejde sebrat... anebo se pletu.

                        ALE JÁ NA TO PŘIJDU!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #27
                          O: Sháním hru Shadow of the Devil

                          Nebylo by to lepšejší hodit na portál? I s obrázky?

                          Komentovat


                            #28
                            O: Sháním hru Shadow of the Devil

                            No až to bude hotové, tak to na portál samozřejmě hodím.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #29
                              O: Sháním hru Shadow of the Devil

                              Hotovo! Trochu jsem se na konci zapotil . Probere, budeš tak hodnej a hodíš to na portál?

                              Jeden z mnoha snů, který si v rámci blogu naplňuji, je touha býti redaktorem Excaliburu či Score v devadesátých letech. Napsal jsem spousty ...
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                #30
                                O: Sháním hru Shadow of the Devil

                                Jasně
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X