Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sháním hru Shadow of the Devil

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sháním hru Shadow of the Devil

    Slovenská adventura od Rikiho je zapomenuta, možná právem, každopádně chci o ní napsat, neboť mne ve své době dost bavila. Měl jsem originálku, ta je ztracena, obsah disket jsem měl kdysi na disku, ale jelikož hra neměla instalátor, tak se mi ji nikdy nepovedlo zprovoznit. Prošel jsem všechny základní zdroje a nedaří se mi ji najít. Prosím, pomozte, chci minimálně vytípat obrázky, text v hlavě mám.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Dave - nápověda. Podívej se na svůj disk z akce a ve složce:

    Games / Amiga - klasická / S / je něco jako Shadow Of The Devil.

    Že tě to taky nenapadlo
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      A kurva, jsem debil. Omluva. Stále si na to nemohu zvyknout . Díky!
      (Ale jestli to nebude ono, tak... )

      ...

      Tak je to ono. A nyní otázka pro chytré hlavy. Jak se v téhle hře ukládá pozice? Dík!
      Naposledy upravil davesade; 21.06.2007, 10:26:42.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Davesade,

        cital som tvoju recenziu na Shadow of the Devil, dost som sa pobavil. Sam by som uz hru nevedel prejst a to som autor

        Komentovat


          #5
          Fakt?! No super! Takže mi odpovíš, jestli tam vůbec je sejvování, že jo? (Že by sis vybavil, jak se aktivuje - s tím nepočítám .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Ahoj Davesade,

            Save v hre nie je. V "poslednej" verzii save mal byt pristupny hracom, ale naschval som ho tam nedal, aby sa kompletna hra nezacala distribuovat.
            Dost sa to cele natahovalo, az jedneho dna Riki povedal, ze predavat hru v tej dobe na Amigu je nerentabilne a tak to aj skoncilo. Takze poslednu verziu nikto nedostal. No az neskor som sa docital, ze za mojim chrbtom distribuoval tu nekompletnu. Ale to uz je strasne davno a tak na to...
            Ale som rad, ze to niekto okrem mna presiel.

            Komentovat


              #7
              A dala by se zpětně uvolnit ta kompletní verze?
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                No urcite ju niekde na disketach mam a aj zdrojaky, ale je to uz vysse 10 rokov co som predal Amigu.

                Komentovat


                  #9
                  Tak tohle pánové, tohle je frajeřina!!! Co bych za sejvení dal... A měl jsem originálky! A možná ještě mám . Bílá nálepka, zlaté písmo.

                  Ale teda jakož curse ya all!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Bytepack Přejít na původní příspěvek
                    No urcite ju niekde na disketach mam a aj zdrojaky, ale je to uz vysse 10 rokov co som predal Amigu.
                    Zkus se podívat. V rámci záchrany českého softu...
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      ...a slovenského...
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Bytepack Přejít na původní příspěvek
                        Ahoj Davesade,

                        Save v hre nie je. V "poslednej" verzii save mal byt pristupny hracom, ale naschval som ho tam nedal, aby sa kompletna hra nezacala distribuovat.
                        Dost sa to cele natahovalo, az jedneho dna Riki povedal, ze predavat hru v tej dobe na Amigu je nerentabilne a tak to aj skoncilo. Takze poslednu verziu nikto nedostal. No az neskor som sa docital, ze za mojim chrbtom distribuoval tu nekompletnu. Ale to uz je strasne davno a tak na to...
                        Ale som rad, ze to niekto okrem mna presiel.
                        Riki bol znami svojou cernotou, vdaka nemu a zoznamu som bol povalany na jeho sudny proces...
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          Kdepak Riki, kde je tomu asi konec. Furt lepší, než Ivo Ninja .
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Kokos ze Ivo Ninja Na toho som uz napriek jeho nezabudnutelne zlym recenziam uspesne zabudol
                            ???

                            Komentovat


                              #15
                              O: Sháním hru Shadow of the Devil

                              Sorry za resuscitaciu threadu, ale podelil by sa o tuto hru niekto, kto ju ma (Dave, Prober)? Diky!
                              ???

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X