Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DVD-ROM do A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DVD-ROM do A1200

    Asi blbá otázka, ale jde ke klasický amize 1200 připojit DVD-ROM? Třeba jo, ale jak je to se čtením, zvládne to nějaký cdfilesystem?
    A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

    #2


    Ja som to rozhodil uplne jednoducho napr podla:
    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

    Komentovat


      #3
      Ja pouzivam asimcdfs i cdfilesystem a dvdrom funguje uplne normalne i paleni DVD.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #4
        Díky. Pálit na amize zrovna nehodlám, stejně by to ta moje 030/50 asi neutáhla. No i když použití dvd-ram by nebylo špatný
        Ale mám ještě jeden dotaz, pokud používám jako hd cf kartu přes redukci tak nemůžu připojit další zařízení jako cdrom, dvdrom.. je to pravda?
        A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je mnx Přejít na původní příspěvek
          mám ještě jeden dotaz, pokud používám jako hd cf kartu přes redukci tak nemůžu připojit další zařízení jako cdrom, dvdrom.. je to pravda?
          Chain zmiňoval, že je to problém, ale na mojí a1200 to jelo ok. Teď už ale používám jen příležitosně scsi cdrom přes scsi kit. Více ve vlákně CF + CD-rom... Kdybyste se s tím chtěli někdo babrat, dám k dispozici image mého dh0:.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            Aha, díky. Takže asi víceméně záleží na náhodě. Já ještě nemám kablík na dvě zařízení ani slim cd(dvd)romku. Ale brzo budu mít, tak pak budu zkoušet. V nejhorším nahradím cfku normálním hadrem
            A1230/50 32MB RAM,A500hddRoctec+8MB RAM,3xA500,3xST,1xSTE,2xZX128,3+ZX48K+Divide,6xC64 ,1xC128+MMC64+RReplay,konzole DC,SNES,Gamegear,GP2X+Cradle

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je mnx Přejít na původní příspěvek
              Asi blbá otázka, ale jde ke klasický amize 1200 připojit DVD-ROM? Třeba jo, ale jak je to se čtením, zvládne to nějaký cdfilesystem?
              DVD media su pod Amigou citatelne ak su ISO a Joliet. S UDF je to bieda,
              akurat s CDFS Allegrom zvladnes aj UDF 1.0 co je DVD-Video.
              UDF 1.5 co sa pouziva skoro ako stantard pri DVD-RAM si neskrtnes,
              i ked DVD-RAM si mozes naformatova pod lubovolnym File systemom.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                Kdybyste se s tím chtěli někdo babrat, dám k dispozici image mého dh0:.
                Ja bych ses tim fakt rad babral, protoze je to zahadou proc to nekde jde a nekde ne jestli je mozne to nekam upnout, majlnout....tak diky
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  No, myslim, ze Dami kdysi psal, ze tam ma 3.1 a objevi se tam DVD-ROM az po patchnuti ROMky OS 3.9. To jsi zkousel?
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Já jsem provozoval DVD-ROM na A1200 s ROM 3.0 - akorát se mi nepodařilo identifikovat správné soubory, měl jsem tam ACDFS a nějaké ATAPI.DEVICE a pak CD0. Mám to doma zazálohované. Ale víc po mně nechtějte. Psal jsem o tom ve vlákně "2 HDD na jednu kšandu".
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      No, myslim, ze Dami kdysi psal, ze tam ma 3.1 a objevi se tam DVD-ROM az po patchnuti ROMky OS 3.9. To jsi zkousel?
                      jo jo, prave, 3.9BB2, a finddevice furt nic nevidi, asim furt nic nevidi :/
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X