Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Blizzard 030/50 IV a 64MB simm

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Blizzard 030/50 IV a 64MB simm

    Jde u této turbokarty použít 64MB simm?
    Jestli ano,záleží,jestli je oboustranný,nebo jen jednostranný?
    Mám Amigu v Toweru,takže místo tu mám.
    Na Aukru tuto Simmku někdo z vás nabízí,tak jestli bych ji užil,měl bych zájem.
    Já měl 32MB(a to bylo kdysi maximum)a už si nepamatuju,jestli měla čipy z obou stran.Měl jsem i Emteca 030/28 , ale ten měl myslím strop u 8MB a to je málo.
    A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

    #2
    jde tam vrazit jako prd
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      oboustrany jednostrany to je putna (dycky se temhle vecem smeju), hlavne 2k refresh je dulezitej

      co vsichni mate s tema stranama? chapu u 1260, ale jinde to nema vyznam resit lidi..
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Když ti těhle věcí projde rukama spousty a máš možnost laborovat,víš to.Ale když máš jen jednu Amigu,těžko něco bez toho,že bys to musel koupit, odzkoušíš..Nejde jen o místo směrem od turbokarty,ale spíš o prostor mezi Simmkou a tišťákem. A některý Simmy byly fakt buřtíci..
        Radši se 100x zeptám a nechám si vynadat,než něco koupit a pak si rvát vlasy..
        A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

        Komentovat


          #5
          Mám v 1230/50 64 MB SIMM modul oboustranný a jede jako víno. I když i kdyby to nejelo, tak bych si vlasy rozhodně nerval .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            mezi sim a tistak se prave vejde vurt jako prase ver mi dycky jde o to aby nezavazel procák
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Blizzard a max. velikost paměti

              teď sem se dival do manuálu k Blizziku 030/IV a pišou tam že jsou podporovány dokonce 128MB moduly, už ste se s takovym někdo setkal ?
              Naposledy upravil Prober; 02.07.2007, 22:53:26. Důvod: Přesunuto
              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
              (
              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

              Komentovat


                #8
                Jo, treba tady, ale jsou velke jak prase
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  ty jdou pekne do ppc, v obyc blizovi bys musel prichytit gumou, fakt sou velky jako prase
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    Na těch fotkách je fakt nějaké prase. Jo a jsou velké jako prase, fakt. Napište to sem ještě někdo .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      me se to jedno tluste 128Mb prase vali na BPPC amusim uznat na hry a net je dobry
                      PSred 4lety sem za nej byl ochotny dat 3,5 klacku

                      Komentovat


                        #12
                        Urcite se delali i nejake mensi 128MB SIMMy, ale kde je ted sehnat, ze? Videl jsem jednostranne male 64MB SIMMy, takze oboustranny maly 128MB SIMM by nemel byt problem. Bohuzel u klasickych PC typu Pentium I vystacil clovek s 4x32MB SIMM a pak nastoupil DIMM. Takze vetsi SIMMy se vrazeli akorat do nejakych serveru a proto se spatne shani.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          Otázkou také je, k čemu je dobré tolik paměti (krom frajeřiny samozřejmě). Měl jsem leta 16 MB (využívala jedna hra), nyní mám 64 MB a ačkoliv práce s RAMdiskem je opravdu superior, je to minoritní použití. I na 3D aplikace na Amize bych řekl, že je 128 MB moc (teda zaplnit to jde, ale pak to Amiga bude počítat tejden).

                          Jinak prolejzal jsem sklady ve firmě a pár serverů s 128 MB SIMMama jsem tam našel, ale o jejich funkčnosti pochybuju, zkusím doma v Amize a podám report.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Moju A4000 onekdy pre XX rokmi som si zakupil hlavne pre 3Dko. Taky LightWave3D je strasne nenazrany, tam pameti nikdy nie je dost!
                            Pri jednej vizualizacii, som mal spotrebu 160MB Fast Ram, obycajne mi stacilo 64 - 80 MB.
                            Dalej pri emulacii MACa, je dobre maj aspon 128MB pokial, chce clovek aj nieco rozumne porobit v XPress-e, alebo PhotoShop-e.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              Jak řikám, na frajeřiny dobré. Pochybuji ale, že by někdo do A4000 rval 1230/50 .
                              A Photoshop v2 - to taky asi není dneska aktuální .
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X