Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Žluťáci

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Žluťáci

    Asi sa to neda inak poriesit ako vymenou alebo prestriekanim casu.
    Ma niekto skusenosti s prestriekanim 1200 krabice?
    dik

    #2
    Nech to žlutý. Když přestříkáš plasty, zase se ti nebudou líbit klávesy. A tak pořád dokolečka.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      som kupoval k A1200 na amigakite, prisla biela klavesnice ako sneh
      takze ak to prestreknem tak to bude cele bile

      Komentovat


        #4
        No já bych se do toho asi nepouštěl, žluťáci mě nijak neurážej, ale kdybych se k tomu odhodlal, pouřil bych na to bílý autoemail ve spreji. Kdysi jsem tím stříkal i plastikové modely a výsledek byl docela dobrý. Musí ale člověk být opatrný, stříkat to vodorovně a aspoň ze 30cm, jinak to udělá tlustou vrstvu, která stéká a vytváří "záclony".
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Podle me to bude pekny fujtajbl.

          Komentovat


            #6
            No, rozhodně to chce předtím pořádně vydrhnout a odmastit. Ale jak píšu - u plastikových letadel jsem s tím dosáhl poměrně dodrých výsledků, černý Hawker Hurricane vypadal víc než dobře a povedla se mi krásná tenká a přitom dokonale kryjící vrstvička.

            Jenže druhá věc je, jak to bude vypadat časem. Na plastikové modely se, narozdíl od počítačů - intenzívně nesahá.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              mě osobně to taky nevadí, naopak je vidět že je to stařík, ale stále sloužící
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Podle mého názoru je lepší mít Amigu žlutou a originální, než jakkoliv přestříkanou.. Už to prostě není původní povrch a mě osobně by to asi vadilo.

                Spíš bych použil hodně jemný smirkový papír a opatrně trochu zbrousil původní plast. Nebo jsou k tomu dokonce vhodnější nějaké jemné brusné pasty.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Proc bilou?
                  Code:
                  http://www.amiga.org/modules/myalbum/photos/3055.jpg

                  Komentovat


                    #10
                    Tyjo, ta nevypadá vůbec špatně! Jak je tam připojená ta CD mechnaika?
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                      Tyjo, ta nevypadá vůbec špatně! Jak je tam připojená ta CD mechnaika?
                      mě se teda vůbec nelíbí, ale ta mechanika mě zajímá taky
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        no mne sa tiez nelubi ta farba

                        Komentovat


                          #13
                          Mně se líbí ty černý klávesy. Barvu bych dal určitě jinou. Třeba zelenou nebo oranžovou
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #14
                            co tak cervenu metalizu ako napr. ten notak od aceru v style ferari

                            Komentovat


                              #15
                              No už jsem viděl kdeco, tak mě jentak něco nepřekvapí. Stříkaný commodory mimochodem byly i přímo firemní, viz. např. C64 golden edition, nebo vzorované Amigy 500.

                              Naposledy upravil Predseda; 28.06.2007, 11:30:10.
                              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X