Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Černá Amiga 1200 - jak na to

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Černá Amiga 1200 - jak na to

    Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
    Barvu jsem použil blbou, to ti řeknu rovnou. Na fotkách to vypadá celkem slušně, ale při blízkém ohledání je vidět nerovnoměrnost nánosu. Nebudu sem ale raději nic dávat, abych nedostal vynadáno a "já jsem ti to říkal" . Až se bude čím opravdu chlubit, bude to tady.
    Dík za info, i všem ostatním, ale odradit se nenechám , přece jen jsem to chtěl už dávno realizovat, a teprve teď v důchodu se snad nějaký čas najde.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #62
      O: Černá Amiga 1200 - jak na to

      Hergot, ten čas jaksi není nafukovací, ale pomalu začínám hledat a na Oldricka mám dotaz: co tahle barvička https://tuning.autodoplnky.cz/autokos...bsah-s28352627 ?
      Je to MOTIP, o tom se tady už psalo, anebo něco z téhle řady https://tuning.autodoplnky.cz/autoko...a/mhw/smid-99/ ?
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #63
        O: Černá Amiga 1200 - jak na to

        Tak a je to tady! Po dalších pěti letech jsem se dokopal k barvení nových plastů a s výsledkem jsem tentokrát mnohem více spokojený! K ideálu to má daleko a amiga autisté mne jistě vynadají. Ale suma sumárum, tuhle krásku se už nebudu bát brát na výlet do Vraného nebo i někam jinam .

        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #64
          O: Černá Amiga 1200 - jak na to

          Pořád lepší černá,než nějaká polo bílá žloutenka,za mě palec na horu.
          Amiga je nejlepší...

          Komentovat


            #65
            O: Černá Amiga 1200 - jak na to

            Moje řeč, i já jsem svoji krásku oděl do černého, a už jsem to psal jinde, asi to čeká i tu menší, protože monitor je černý, myš je černá, repráky jsou černé, no prostě černá je sexy.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #66
              O: Černá Amiga 1200 - jak na to

              Já se nebudu vyjadřovat.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #67
                O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                no vida, a je z ní hnusný obstarožní písíčko, dobrá práce kluci
                Naposledy upravil kunilingus; 28.05.2018, 10:03:34.
                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                Komentovat


                  #68
                  O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                  Je to věc vkusu, názoru a hlavně osobních preferencí. Já bych si amigu do černa nikdy nepřestříkal, to fakt raději žloutenku. Když stříkat, tak do bílé. Toď má osobní preference.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #69
                    O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                    Je to věc vkusu.
                    Bať.
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #70
                      O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                      Klávesy jsou od klávesnice CDTV? Jestli ano tak ti gratuluji ke zprznění další klávesnice, kterých už takhle moc není.
                      Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                      Komentovat


                        #71
                        O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                        Diky, diky!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #72
                          O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          Diky, diky!
                          Ospravedlň ich prosím ťa, ani si neprečítajú v popise, že si "herní snob" a dopraješ si len to najlepšie... a oni tu riešia malichernosti ako klávesnica z CDTV ...
                          A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                          Komentovat


                            #73
                            O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                            Pokud jde o klábosnici, tak tady
                            https://www.4keyboard.com/commodore-keyboard-stickers/586-2820-commodore-commodore-a500-a1200-a1200hd-non-transparent-keyboard-stickers.html
                            jsou potisky, sice neprůhledné, ale jsou OK.
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #74
                              O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                              Dedy, ty potisky by se mi na klávesnici vůbec nelíbili. Tím jsem neřekl, že souhlasím s tímhle postupem a myslím si o tom své. Já bych CDTV klávesnici pro to, aby jsem měl k dispozici černé klávesy nikdy takhle nevykuchal.
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                #75
                                O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                Když stříkat, tak do bílé.
                                když stříkat, tak jedině na čubky
                                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X