Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Černá Amiga 1200 - jak na to

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Černá Amiga 1200 - jak na to

    Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
    Dedy, ty potisky by se mi na klávesnici vůbec nelíbili. Tím jsem neřekl, že souhlasím s tímhle postupem a myslím si o tom své. Já bych CDTV klávesnici pro to, aby jsem měl k dispozici černé klávesy nikdy takhle nevykuchal.
    Lišáku, čti pořádně. Žádnou klávesnici krpmě origo, jsem neničil, jen jsem nastříkal origo na černo, a polepil výše danými potisy. Na mé původní A1200 to bylo OK, docela se líbila.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #77
      O: Černá Amiga 1200 - jak na to

      Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
      Klávesy jsou od klávesnice CDTV? Jestli ano tak ti gratuluji ke zprznění další klávesnice, kterých už takhle moc není.
      Dave je v tomhle vetsi borec nez tusite, ty CDTV klavesnice pouzil dve Myslim ze nebyly kompletni uz na zacatku.

      Komentovat


        #78
        O: Černá Amiga 1200 - jak na to

        Doda ma pravdu, koupil jsem dve polofunkcni klavesnice k CDTV a z nich jsem vzal jednu sadu klaves. A zbytek HW jsem poslal do sveta!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #79
          O: Černá Amiga 1200 - jak na to

          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
          Lišáku, čti pořádně. Žádnou klávesnici krpmě origo, jsem neničil, jen jsem nastříkal origo na černo, a polepil výše danými potisy. Na mé původní A1200 to bylo OK, docela se líbila.
          Já tvůj nick psal jen v souvislosti s těma potisky
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #80
            O: Černá Amiga 1200 - jak na to

            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
            Doda ma pravdu, koupil jsem dve polofunkcni klavesnice k CDTV a z nich jsem vzal jednu sadu klaves. A zbytek HW jsem poslal do sveta!
            V jiném vlákně si psal, že si minimálně jednu klávesnici ani nezkoušel a že tedy může být i funkční. A dle mne když si nezkoušel jednu, tak ani tu druhou? Když si je poslal do světa a řekněme že se tam ty klávesy dají opět nasadit tak tady tenhle hrůzostrašný čin máš u mne škrtnut.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #81
              O: Černá Amiga 1200 - jak na to

              se v tom zbytečně hnípete, prostě a jasně:

              ZABILI AMIGU, PARCHANTI
              Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

              Komentovat


                #82
                O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                No nevim, ti znovu-výrobci A1200 casů přece taky lisují i černou, a co hůř, i průhlednou verzi... takže zabíjení to asi nebude.

                Komentovat


                  #83
                  O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                  Lisiak Ono jedna ta CDTV klavesnice byla ve skutecnosti "modifikovana" pomoci sroubu a maticek, jakoze uchyt klaves primo k telu klavesnice (neptej se mne, proc), tj. jedno telo bylo znehodnocene samo od sebe, aniz bych to jakkoliv dale testoval - proto jsem to oznacil za "polofunkcni". Ale ano, pokud si do toho vlozis klavesy (dal jsem to Dodovi i s klavesama z puvodni A1200), tak by mohly fungovat.

                  kunilingus + springy - jo, asi bychom se meli prestat tvarit, ze jde Amigu vubec nejak zabit . AMIGA FOREVER!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #84
                    O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                    Swapped the keys from my CDTV keyboard and put her all back together!

                    https://www.amibay.com/showthread.php...ga-500-project!
                    --------------------------------------------------
                    A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                    Komentovat


                      #85
                      O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                      A černá se líbila už tenkrát.
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #86
                        O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                        Byla hezky do matno-perleťova jako ta tvá 12ka, že jo?

                        Komentovat


                          #87
                          O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          No nevim, ti znovu-výrobci A1200 casů přece taky lisují i černou, a co hůř, i průhlednou verzi... takže zabíjení to asi nebude.
                          Delat neco z barevnyho plastu a strikat to kremem na boty neni jedno a totez. A obavam se, ze ani tu prvni variantu bych si nekoupil jinak, nez v bile
                          Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                          Komentovat


                            #88
                            O: Černá Amiga 1200 - jak na to

                            Počkat, tys to zkoušel krémem na boty? Neni lepší to vzít nějakým emailem (nebo jak se tomu nadává)? A neni pak Amča moc ulepená? Já mam taky raději bílou, či jemně a rovnoměrně nažloutlou.

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X