Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problém s OS3.9

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Já jsem jen stále nepostřehl, jakou verzi rom máš. Jestli máš 40.68, žádný blizkick používat nemusíš...

    Autorem citovaného textu je davesade
    No bezva - jak to poznám? Při bootu Amigy bez diskety / disku mi to píše verzi nějak 40.96 - z hlavy nevím - je to možné? To je ROM 3.1 nebo ne?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #17
      Z hlavy to buhužel nevím, ale obávám se, že mám starší ROM, takže budu muset buď zainvestovat nebo zkusit blizkick. Zjistím to dnes večer.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je davesade
        Asi to bude opravdu v té 3.1 ROMce, ale proč to vytuhne u hlášky, že nemůže nají na CD obrázek mi je záhadou.
        Mne to tuhlo preto lebo na CD OS3.9 su stare 060 kniznice, ale predpokladam, ze nemas teda ROM 3.1, tak to bude tym

        BTW.: Davnejsie sa tu spominalo, ze 3.9 funguje niekomu aj cez BKick. Na mojej starej Amige co som mal - a co som predal - vymenil, za vtedy 256MB RAM, sa za to strasne hambim ;( mi s BKickom fungovala 3.5, az an otravne ruznce zavadzanie pri zapnuti. Ale na Amigach co mam teraz, som si s BK nepomohol. Tak som si kupil ROMky. Ak ich zozenies za cenu ako pisal Chain, tak je to super. A ak zozenie dva pary za tu cenu, tak mi napis )))
        Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
        Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

        Komentovat


          #19
          kuci, za tu cenu je maji na vesalii
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #20
            bkck

            Pres ten blizzkick to slo me. Pamatuju se ze jsem to nainstaloval celkem bez problemu,
            ale druhej boingbag mi v tom delal trochu rotiku. Nez jsem to vyresil
            tak jsem dostal 3.1 ROM od kamose takze jsem se oto uz dal nezajimal :?
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #21
              bb2 aj divnej pavouk, ale blizkick mi taky chodi v poho na 1230 i 1240
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je Chain
                kuci, za tu cenu je maji na vesalii
                Hej ale od Vesalie si ma tusim odhovaral (alebo to bol Prober? - uz si nepamatam, ak som niekoho spomenul omylom, ospravedlnujem sa), vraj nekomunikuju, uctuju si za postovne nakoniec viac... Tak som to kupil cez AmigaKit.com 2x tak drahsie, ale zasa je pravda, ze chalaniskovi to prislo za den a pol v anglicku a to este bol k tomu prilozeny list, ze sa ospravedlnuju ale OS3.9 nebol k dispozicii a za dva prisiel aj ten

                Ale Vesaliu mozno skusim, kvoli tomu radicu FastATA...
                Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je Chain
                  bb2 aj divnej pavouk, ale blizkick mi taky chodi v poho na 1230 i 1240
                  Asi to bude tou 060kou ;I
                  Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                  Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                  Komentovat


                    #24
                    vesalia je divna no, nekomunikujoi ale posilaji.
                    romky nebudou snad mit drahy postovny, to se vejde do dopisu.
                    proto pocitam tech 700-800 korun
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #25
                      ROMKY

                      Za jednu sadu romek myslím chtějí 5,60 EU (poštovný + paypal).
                      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                      Komentovat


                        #26
                        Tak jsem taky nainstaloval OS3.9 prez Blizkick. Stacilo vytvorit Emergency disketu na ni vymazat par nepotrebnejch souboru aby se tam vesel program Blizkick, Kick 3.1 a prepsat startup-sequenci. Potom stacilo jen z diskety nabootovat a mit vlozene CD v mechanice. Instaloval jsem variantu na cisty HDD. Vse probehlo bez nejmencich problemu a OS dokonce i funguje.
                        Naposledy upravil Anubis; 01.08.2007, 14:25:29.
                        A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X