Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Extérní box (CD + HDD)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Extérní box (CD + HDD)

    Moje 2 amiga z externi CD a HDD
    Naposledy upravil ExSpawn; 16.07.2007, 00:33:19.

    #2
    fakt pekny, jen sem nepostreh, jak to mas s napajenim zarizeni.. uz to vidim, vyvedenej konektor molex pro pripojeni externiho zdroje. Kazdopadne pekna cista prace, napriklad ten ide konektor na boku A1200.. Co bych za takovyhle reseni dal pred 10 lety, kdy se mi cederomka valela po stole a hardisk nadzvedaval vrchni kryt dvanactistovky
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #3
      Mi se nelíbí ta bastlená kastle Amigy, ale jinak uznávam, že to vypadá celkem elegantně.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Ale jo. Taky bych nerad rezal do kastle, ale tady to mas aspon minimalne... A ten "disco" kabel to zachranuje
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          Moc dobry napad! Gratulujem!
          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

          Komentovat


            #6
            Pěkné, elegantní. Hodit to do černé a... no nic .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              A právě díky existenci tohoto kulatého kabelu mi tolik vadí pižlání kastle amig kvůli vyvedení kšandy bokem, když se to dá udělat daleko elegantnějc.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Mě by se taky více zamlouvalo vyvedení toho konektoru ve volném místě vedle myši. Nic by nebylo vidět a možná by to bylo u praktičtější.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Přesně tak. Kdo nemá SCSI kit, má tam perfektní místěčko, Jde vyrobit i jednoduchá záslepka na míru.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    dovolim si pastnout pic ktery jsme kdysik s predsedou delali.

                    ovsem ani jeden z nas nema potrebu nejaky cdromky pouzivat (CF) takze z realizace zatim seslo
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Pánové, způsob připojení zde není hlavním tématem. Tím je ten box, který se mi líbí daleko více než poházený disk a CD mechanika ledabyle na stoje.

                      Navíc, umíte si představit, kde by musel ten box mít, kdyby to vážně vyvedl zezadu? Asi dost blbě, při standardní délce IDE kabelu.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Prober: Sorry obcas sa neda nereagovat, bude to asi tym ze mam esteticke citenie co suvisi s mojou profesiou a asi som tym viac miknuty ako bezny clovek.

                        Este na margo, tymto nazorom sa nechcem nikoho dotknut, aby nahodov neprislo k nedorozumeniu,
                        ze ostatny esteticke citenie nemaju.
                        Naposledy upravil Boboo; 09.07.2007, 16:10:10.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          Ano, i mně to nedá nereagovat - čemu říkáš "standardní délka"? Vřešit to naopak jde naprosto krásně.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            Neboli

                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              vida ja vedel ze mas vyssi verzi
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X