Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF adaptér

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Jo, hádá se ti to na tom kabelu. Nech mě chvíli přemýšlet...
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #17
      Zkusil jsi dat CF jako Master a HDD jako Slave? Nekdy to pomuze. Nekdy se taky 2 zarizeni na jednom kabelu nesnesou a to muze byt tvuj pripad.
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
        Zkusil jsi dat CF jako Master a HDD jako Slave? Nekdy to pomuze. Nekdy se taky 2 zarizeni na jednom kabelu nesnesou a to muze byt tvuj pripad.
        toto jsem zkoušel a nepomohlo, winuae zkusím teď
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #19
          Pokud to můžeš udělat přes WinUAE, je to asi nejjednodušší. Mně se HDD i CF na jednoum kabelu zprovoznit povedlo, ale musel mi trochu pomáhat chain.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #20
            tak winuae taky nic, když kliknu na add hard drive, vyskočí hláška "no disk detected"
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #21
              A opět - teď už je v bootmenu vidět, když odpojíš HDD a dáš kartu na Master? A pokud ne, je vidět v HDtoolboxu (opět bez hdd)?
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                A proč připojovat oba disky? Udělej si bootovačku s HD Toolboxem, připoj jen CF kartu, nabootuj z diskety a naformátuj CF. Pak to dej do WinUAE.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  Připojovat oba disky aby si moh jednoduše přetáhnout obsah HDD na CF a pak ho poslat na odpočinek.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    To by právě udělal krásně ve WinUAE jsem myslel - a má po starostech, není tak možno?
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #25
                      Dyk píšu, že pokud má tu možnost, je to asi nejjednodušší.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #26
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        A opět - teď už je v bootmenu vidět, když odpojíš HDD a dáš kartu na Master? A pokud ne, je vidět v HDtoolboxu (opět bez hdd)?
                        v bootmenu vidím i HDD i carddisk jestli je to teda ono
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #27
                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          A proč připojovat oba disky? Udělej si bootovačku s HD Toolboxem, připoj jen CF kartu, nabootuj z diskety a naformátuj CF. Pak to dej do WinUAE.
                          dave tohle mám dávno hotový právě přes disketu, karta je naformátovaná, ale winuae ji nevidí"no disk detected"
                          už jsem to tu psal
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #28
                            Pokud Ti nepojedou obe dve zarizeni, asi budes muset HDD pripojit pod WinUAE a zkopirovat data. Pak odpojit a misto toho tam pripojit CF a z WinUAE nakopirovat data zpet. HDD vyhod a jed jen na CF.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #29
                              carddisk tedy rozhodne neni ono
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                #30
                                Carddisk může být CFka, ale zasunutá do PCMCIA, ne připojená na IDE.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X