Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF adaptér

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CF adaptér

    tak jsem zakoupil adaptér na CF kartu tento a paměťovou katu CF SANDISK ULTRA II 2GB

    pokouším se marně připojit k hdd na kšandu, pokaždé i když je to v master nebo slave mi to nechce nabootovat z hdd

    po přečtení článku na portále jsem to zkoušel i přes disketu,ale bohužel nemám opatchovanej HDTOOLBOX je tam sice odkaz na návod, ale bohužel již neexistující stránku

    Admin: nejsme v kostele. V příspěvku se zásadně nezdraví
    Naposledy upravil Prober; 10.07.2007, 11:48:45.
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    Nechce to nabootovat z HDD? A když při resetu podžíš obě tlačítka myši a dostaneš se do bootmenu, je tam HDD vidět?

    PS: vyplň si "místo" v profilu, díky.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Nechce to nabootovat z HDD? A když při resetu podžíš obě tlačítka myši a dostaneš se do bootmenu, je tam HDD vidět?

      PS: vyplň si "místo" v profilu, díky.
      zkusil jsem a není, vidím jen DF0 a CC0
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #4
        A ještě jedna taková otázka, než se v tom začnem hrabat - máš na tu redukci napojené napájení?
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          A ještě jedna taková otázka, než se v tom začnem hrabat - máš na tu redukci napojené napájení?
          samozřejmě že ji napájím
          každopádně jsme ji vrazil do PC tam funguje, teď jsem ji vrazil do Amigy a chytlo se to takže vůbec nevím jak je to možný, no hlavně že to jede jdu to zkusit naformátovat
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #6
            Tu redukci mam a v pohode mi funguje. Zkousel jsem ji pripojit v kombinaci s 2,5" CF-IDE redukci, uz si ale nepamatuji jestli jako Master nebo Slave. Ja jsem ji napajel z IDE kabelu.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              myslím že už to jede v pohodě další problém je že v HDTOOLBOX ji nevidím
              zkoušel jsem define new- read configuration a vidím jen HDD
              může být problém v tom že je naformátovaná na FAT? to už je od výrobce jáji neformátoval
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Já jsem to dělal načisto, tzn. HDtoolbox jsem měl na bootovací disketě a v počítači připojenou JENOM CFkartu, HDD jsem sundal, než byla karta hotová. Když je tam jenom karta, HDtoolbox ji vidí?
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Já jsem to dělal načisto, tzn. HDtoolbox jsem měl na bootovací disketě a v počítači připojenou JENOM CFkartu, HDD jsem sundal, než byla karta hotová.
                  to jsem chtěl taky, ale ani tam ji nevidím objevila se mi tam hláška "Device is not of type 0"
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    No a jsme u toho - máš ten patchnutý HDtoolbox, nebo původní?
                    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                      No a jsme u toho - máš ten patchnutý HDtoolbox, nebo původní?
                      to já nevím mám ho od Dava, install 3.1
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #12
                        To skutečně nevím, který je. Pošlu ti ten patchnutý mailem, když mi napíšeš kam. Ten Ti sice taky (možná) napíše, že device není typ 0, ale pustí Tě dál.
                        Naposledy upravil Predseda; 10.07.2007, 12:10:21.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          už formátuju zkusil jsem to znova z diskety a jede to
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #14
                            hehe, jsem rád že z toho máte srandu akorát mám další problém přes disketu jsem cf kartu nafomtoval a když teď nabootuju z HDD tak ji ve WB opět nevidím pustím tedy HDtoolbox a vidím opět pouze HDD
                            pařba a flink chtěj celýho člověka...

                            Komentovat


                              #15
                              Když se mrkneš do bootmenu, tak vidíš oba disky? Mně se taky nepodařilo připojit dva HDD najednou, když byly nějakého typu zvláštního, možná je to ten případ.
                              Jestli se ti ale podařilo CF kartu nafortmátovat, tak bych to lupnul do WinUAE a dodělal si instalaci tam.
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X