Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA Memory Card

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PCMCIA Memory Card

    Nedaří se mi rozchodit 4mb pcmcia paměťovou kartu cisco ios p. PrepCard v a600 i v a1200 ji sice vidí, ale nemůže ji připojit ani jako paměť, ani jako disk. Hlásí, že je karta "write-protected". Přitom na ní není žádní viditelný zámek. Hledal jsem na aminetu nějaký ovladač, ale možná blbě... Netušíte někdo, co s tím?
    Přiložené soubory
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    Tyhle karty běžně mívají mechanický zámek, zezadu. Krom toho - není v ní ještě funkční baterka? Mám 2MB a funguje normálně.
    Naposledy upravil Predseda; 10.07.2007, 22:58:24.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Díval jsem se zezadu a nic tam není. Abych zjistil baterku, tak to bych musel kartu rozebrat a to se mi zatím nechce. Nejhorší varianta bude, že s amigou nefunguje. Ale nechci házet flintu do žita .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Baterka by se z toho měla dát vyklopit. Skutečně nějaká zvláštní karta. Ale pokud je zamčená, musí mít zámek, ne?

        Otázka je, jestli je to statická paměť.
        Naposledy upravil Predseda; 10.07.2007, 23:12:56.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          V mém případě nedá. Nebo jsem debil a nepřišel jsem na to jak
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            Rekl bych, ze jsi koupil Smart 4MB Linear Flash Card a ty potrebujes SRAM
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Tak. Taky mam dojem, že to neni statická paměť.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                rek bych ze cisco karty v amize nechodi, koukni na eab
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Právě jsem tam koukal, někdo měl podobné problémy a nevyřešil to. Hmm, tak mám za sebou super kauf kartičky na dívání.
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Právě jsem tam koukal, někdo měl podobné problémy a nevyřešil to. Hmm, tak mám za sebou super kauf kartičky na dívání.
                    Jestli te to potesi ze v tom nejsi sam, mam nefunkcnich karet nekolik typu, nastesti byly levny

                    2MB sram z ebaje vod anglana to resi
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      ted koukam teprv z domu a vidim ten druhy pic

                      "flash ROM", a je to tutovka (nepujde)

                      jasny dukaz ze ROM je fakt read only memory
                      Naposledy upravil Prober; 11.07.2007, 21:34:45.
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Mozna by stalo za to udelat nejake vlakno s kompatibilnima SRAM pro Amigu stejne jako CF
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          No já si myslim, že to ani neni potřeba. Prostě SRAM je SRAM, ne?
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            Tak jsem si koupil Centennial 4MB SRAM a v Amize nechodi. Zkousel jsem ji v A1200 i A600 a PrepCard mi pise pri pokusu pouzit jako disk nebo RAM, ze karta je Corrupt.
                            Na notebooku ve Win2k v pohode chodi. Zajimave je, ze nema vydelavaci baterii a po vytazeni na ni data zustaly.
                            Proto by opravdu bylo dobre zalozeni vlakna komatibilnich PCMCIA SRAM s Amigou.
                            Přiložené soubory
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                              Nedaří se mi rozchodit 4mb pcmcia paměťovou kartu cisco ios p. PrepCard v a600 i v a1200 ji sice vidí, ale nemůže ji připojit ani jako paměť, ani jako disk. Hlásí, že je karta "write-protected". Přitom na ní není žádní viditelný zámek. Hledal jsem na aminetu nějaký ovladač, ale možná blbě... Netušíte někdo, co s tím?
                              Tuto mam aj ja, kupil som ju za par supov, tiez je CISCO je tam napevno
                              vpaleny soft - ziadna SRAM. Mam ju na skusanie PCMCIA portov.
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X