Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A4000 problem s externim floppy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A4000 problem s externim floppy

    Pripojil jsem si k A4000 po dlouhe dobe externi fdd. Kdyz ji zapnu a bootuju z hdd, chvili to jede, ale pak se to zasekne a vidim cca 5 minut na monitoru logo CGX4 (na CV64/3D), na PALu nevidim nic, pak se to rozjede uz normalne. V te dobe je Amiga uplte tuha, kdyz dam do fdd disketu, tak to ani netukne.

    Vydedukoval jsem, ze to delaji romupdates z BB2, ty puvodni romupdates s tim jedou v pohode. Mozna je mirny zadrhel s tim, ze ta mechanika je na A4000 videt jako DF2, je vynechana DF1 se kterou se pocitalo dovnitr a nejak to na tom uvazne. Ma to nejake reseni, nebo se mam vybodout na romupdates z BB2?

    #2
    1) na os3.9 s bb2 nemám při bootování problém. Spíš jestli to nebude něco jiného. Kdysi jsem řešil situaci, kdy jsem přiistalovával nějaký program a od té doby interní i externí mechanika načítala hodně pomalu a takovým dost cvakavým způsobem. Zaboha jsem nemohl přijít na to, čím to bylo a vyřešil jsem to až obnovením zálohy systému.

    2) externí floppy se i u mě vždy hlásila jako df2, což je možná podivné ale asi v pořádku. Dá se to ovlivnit jumprama na desce ale df1 tuším může být jen interní nebo externí dd. A já používám hd externí.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Kdyz vypnu externi fdd, chova se to normalne, stejne tak, kdyz prepnu na puvodni romupdates. Ta externi fdd je DD, ale problem je az od nainstalovani BB2.

      Komentovat


        #4
        Podivné. Já ti vezmu večer ho hospy tu moji externí hd mechaniku.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Chain nekde psal, ze BB2 je "divnej brouk".... mozna ze je.

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
            Chain nekde psal, ze BB2 je "divnej brouk".... mozna ze je.
            zkus nechat vsechy soubory BB2 jak sou, jen ten rompudate pouzij z BB1. ja to dycky zazalohuju na:
            amiga_rompudate.bb1
            amiga_rompudate.bb2
            a pri pokusech jen skopirujes to co chces pres ten pravy update
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X