Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Starej Mraf

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    hned 2 scandoublery na 1 osobu, tomu rikam uspech Ale vazne, taky jsem slysel, ze SD k CV/3D je jeden z nejlepsich. Jinak maji vetsinou SD problemy s LCD, jak uvadis. Ja videl v realu na LCD Micronik interni scandoubler a delal taky ty pruhy.. Pomerne dobre si s LCD poradi ïntegrovany SD v A3000.
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #17
      NTP Commander! Nejsem sám! Díky!!!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        NTP commander je prostě boží!!! U ostatních commanderů na amize mi prostě chybí posuv po souborech šipkama.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #19
          Prostě mi to nedá a musím se pochlubit . www.pegasos.cz Žádný extra úmysly s doménou nemám, vím, že ty stránky jsou těžce amatérské. Ale třeba mně to donutí je aspoň trochu dodělat. Počítám spíše s fotogaleriemi, a určitě něco o dvojici efika+morphos2 .
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #20
            Jee asi před týdnem jsem si všiml že jsou down, tak aspoň že neleží ladem ;.)
            Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
            (
            WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

            Komentovat


              #21
              Jéééé. Nabízím pomoc s tvorbou nového portálu o MorphOSu
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Můj amiga brloh 2

                Po včerejší zhruba 4 hodinové usilovné logistice se mi podařilo poskládat Efiku, Samanthu a Amigu do celkem použitelné podoby. Tak se pochlubím pár obrázky.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01292m.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 122,1 KB
ID: 105945Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01293m.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 150,1 KB
ID: 105946
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01294m.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 112,3 KB
ID: 105947Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01295m.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 109,5 KB
ID: 105948
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #23
                  Hezký fotky. Ta Efika je boží!
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #24
                    Paráda, krásnej computerswamp...

                    Měl sem podobnej ...

                    Komentovat


                      #25
                      Jo a mimochodem ten širokoúhlý monitor LG má psáno 56-75 Hz a přesto se v pohodě chytá zhruba od 47 Hz , takže jede v klidu i přes scandoubler. Na druhých dvou fotkách je CGX4 na OS3.9 s rozlišením 1440x900, což byl docela problém naučit CV64/3D. Nakonec se to povedlo, ale obraz není úplně super kvalitní. Přijde mi maličko rozmazaný.
                      Naposledy upravil Starej_Mraf; 02.03.2009, 13:01:41.
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #26
                        Micro A1

                        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSC01848.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 213,5 KB
ID: 106304

                        Nový přírůstek
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #27
                          To dávaj v Tescu ke clubcard? :joke:
                          Gtaruluji - doufám, že při mé příští návštěvě předvedeš v plné parádě!

                          Komentovat


                            #28
                            Superb

                            Developer Pre-release Moc pěknej kousek do sbírky.
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #29
                              Tož gratulace Na kolik ta sranda vyšla?
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #30
                                2 Mistic: Tesco - nojo neměl jsem po ruce jinou podložku, eště, že ty letáky choděj pravidelně
                                2 Prober: Tak spectrista by zajásal, stála 128 liber + 12,5 liber poštovný. Tady mi možná někdo vynadá, že sem hajzl, když jsem to koupil tak levně
                                Jinak jsem jí dneska objednal boudičku do který přijde, mechaniku a disk mám. Větráček na procesoru je strašný vrtulník, taktéž je objednaný jiný. Jinak mně mile překvapilo, že procesor je G3 750GX - tudíž by měl být nejlepší z řady G3 a moc jsem zvědavý na výkon v porovnání se SAM440ep. OS4.1 zatím pro ni nemám, ale časem ho nejspíš pořídím. Převod registrace na tu OS4 proběhl taktéž bez závad.
                                Mimochodem, na obrázku je "TEN" zdroj, kterej mně vydrtil původně u SAM440ep, tady fachá bez závad.
                                www.oldcomp.cz
                                party.oldcomp.cz

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X