Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vadná myš

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vadná myš

    Mam doma Amiga noname mys 540M, kde mi zlobi jeden smer. Chvilku jde a chvilku ne. Kabel jsme promeroval a vypada v poradku. Na plosnaku sdutenak taky nevidim. Mechanicky problem to take neni. Bud zlobi infra dioda, fototranzistor nebo integrovany obvod. Mate s tim zkusenost nebo ji mam svihnout do kose?
    Naposledy upravil Solaris104; 23.07.2007, 19:19:05.
    I love Amiga

    #2
    Ještě by možná mohl být špatný kontakt mezi konektorem a portem myši.

    Komentovat


      #3
      Zkus prihnout ty opticke cleny co nejblize kolecku, nebo je naopak oddal, posun trochu do strany..... opatrne. Tohle je pokus "zadarmo", mozna nepomuze.

      Komentovat


        #4
        Jsem vul, vymenil jsem fototranzistor a horizontalni smer porad blbne. Napadlo me prohodit dratky z horizontalniho na vertikalni smer a zacal vertikalni snimac vypadavat. Takze je to jasne. A to jsem pri tom, kdyz to prestalo jit, bez pohnuti mysi a Amigy propiskaval kabel multimetrem. Holt je to asi v kabelu primo u mysi. Zkusim ji zkratit.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          napred zkus prehodit kablik od jiny mysi, az ho zkratis uz prodlouzit nepujde
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Bohuzel mam jen klasickou A1200 a A500 mys a tam jsou jine konektory. Toto je asi AlfaData mys. Je to jen 5 cm a dutinky si nakrimpluji, takze to bude profi oprava
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              no a dyz bude vada na druhy strane nebo uprostred? dvakrat mer, jednou rez
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                no a dyz bude vada na druhy strane nebo uprostred? dvakrat mer, jednou rez
                ...tak se na to vy... no, víš co a v nejbližším PC obchodě kup dvoumetrovou prodlužku na COM, ufikni samce a máš kraasnou novou ocásek pro svoji mausku...)

                Komentovat


                  #9
                  "krásnou novou ocásek"....
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                    ...tak se na to vy... no, víš co a v nejbližším PC obchodě kup dvoumetrovou prodlužku na COM, ufikni samce a máš kraasnou novou ocásek pro svoji mausku...)
                    pak ho staci trochu zapilovat aby se vesel i do a600

                    com kable sux
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Problém je v tom že ty com prodlužky nejsou plně osazený potřeboval jsem com kabel na flashnutí philipse a ten mněl bejt plně osazenej a kupovaná prodlužka nemakala ani jedna musel jsem si ji udělat když jsem to pak kontroloval tak maximálně tam bylo 7 drátů u jedné jen 4 .
                      A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                      Komentovat


                        #12
                        viz moje posledni veta v predchozim prispevku

                        com kable vod pc sou dobry jako zdroj krytek, a na obeseni
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Hmm... zvláštní, asi sem měl kliku, ale ty COM prodlužky, co se mi válej ve skladě sou plně osazený - to znamená 9 žil...

                          Komentovat


                            #14
                            Tak mi dvě schovej až pojedu kolem tak se stavím
                            A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              COM prodlužky, co se mi válej ve skladě sou plně osazený - to znamená 9 žil...
                              nejsou to ty se zalityma konektorama?
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X