Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Best Amiga demos - czech/world aga/ecs/ppc

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    Dík za tipy, zejtra to dám snad dohromady.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #77
      2 Predseda - na dane sceny z dem si vzpominam,, ale s nazvy v tuto chvili asi nepomuzu. Jinak k Sanity, pro me nejlepsi demo od Sanity bylo Arte (melo vynikajici soundtrack), jinak ten Nexus 7 (uz jsem si vzpomel o co jde) je od Andromedy a patri mezi a mozna i je nejlepsi demo na amigu.

      K tem demum na pc, jojo mas pravdu, pc dema jsou o nicem, ale i tam najdes obcas nejake dobre demo, me se napriklad na pc libilo jedno demo od Melon Dezign, na nazev si nevzpomenu, ale byl to virtualni pribeh v kterem hrala opicka z donkey konga a Travolta (zpevak)

      2 davesade - určitě nezapomeňte na dema od Mad Wizard (MaWi) a The Black Lotus (TBL), Nah Kolor - všechny tři grupy patří/patřili mezi špičku mezi demogrupama na amigu
      Naposledy upravil Delihc; 01.11.2007, 14:15:37.
      Panda Libor

      Komentovat


        #78
        Tady pridavam jeden nalezeny TOP30m bohuzel jsem ho nesestavoval ja, ale urcite s nim souhlasim, nektere tu uz urcite byly zminovany

        01 Potion.planet potion
        02 Andromeda.nexus 7
        03 The black lotus.starstruck
        04 Kefrens.desert dream
        05 Spaceballs.state of the art
        06 Potion.gift
        07 The black lotus.silkcut
        08 Sanity.arte
        09 Nerve axis.relic
        10 Madwizards.cruel karma forms
        11 The black lotus.captured dreams
        12 Skarla.when we ride on our enemies
        13 Loonies.ikanim
        14 Ephidrena.bier
        15 Anadune & nah kolor.wild
        16 Scoopex.1000
        17 Silents & crionics.hardwired
        18 Ephidrena.big!
        19 Potion.future visions
        20 Red sector inc.rsi megademo
        21 Mad elks.technological death
        22 The black lotus.ocean machine
        23 Phenomena.enigma
        24 Ozone.smokebomb
        25 The black lotus.rain
        26 Budbrain.budbrain megademo 1
        27 Mellow chips.rise
        28 Sanity.world of commodore
        29 Sanity.roots 2.0
        30 Madwizards.third eye conqueror
        Panda Libor

        Komentovat


          #79
          Už takhle odhaduju, že to bude na 10+ hodin, což nutně vadit nemusí, spíš aby bylo dost diváků .

          PC dema se mi líbily ty ze soutěží 64k a podobně - jak plynul čas a začaly se využívat Direct X, tak to bylo k neuvěření .
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #80
            Jenom to ztratilo veškerý smysl. Smysl má ždímat co nejvíc z co nejslabší konfigurace, ne ždímat co nejvíc z co nejsilnější. To už není demo, to je prostě o ničem.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #81
              Na A500 to snad melo smysl, tehdy jsem ziral na dema s otevrenou pusou. Hlavne na Technological Death.
              I love Amiga

              Komentovat


                #82
                Ja myslim, ze smysl to melo i na A1200, ja napriklad ziral tenkrat na A1200 na tu parodii na hvezdne valky, ale uz si nevzpomenu na nazev...
                Panda Libor

                Komentovat


                  #83
                  Ježišmarjá, vy zas nechápete o čem se mluví, co? Smysl to má na uzavřeným HW. Nesmysl je to na PC.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #84
                    No hlavně nasypej na CFko dema nějaký, kdybych něco minul. Za hodinu asi začnu balit .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #85
                      Žádný nemám, a jak už jsem předeslal - ani si nepamatuju který je ktery. Takže nevím co brát, smůla
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        #86
                        ty, nasypej nejaky whd dema ne! stahni pack vod KG
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #87
                          Jasan.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #88
                            Nevzpomenete si nekdo jak se jmenovalo to demo, ta parodie na hvezdny valky? Bylo to na 3 diskety a bylo to jedno z prvnich dem na A1200, demo melo vic casti, takze ta parodie byla jen jedna cast toho dema, druha cast (mozna prvni) byla slozena s tech klasickejch A500 efektu ale v AGA grafice (musi to vypadat uzasne do ted...)
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #89
                              Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
                              Nevzpomenete si nekdo jak se jmenovalo to demo, ta parodie na hvezdny valky? Bylo to na 3 diskety a bylo to jedno z prvnich dem na A1200, demo melo vic casti, takze ta parodie byla jen jedna cast toho dema, druha cast (mozna prvni) byla slozena s tech klasickejch A500 efektu ale v AGA grafice (musi to vypadat uzasne do ted...)
                              Moje zdroje tvrdi ze se to jmenovalo Emperor Strike Back anebo tak nejak. Ale nikde po tom neni vidu a ani slechu...

                              No tak jinak, Lahve a Dizzy meli pravdu, jmenuje se to Emperor Strike Back, ale taky jeste predtim se pise Maximum Overdrive 2 je to demo od RAGE a tady je videicko z YouTube

                              #amiga #demo #freecliptv... mehr Demos als Video gibt es unter https://freecliptv.samsonsheim.de/ ...neuere und bessere Version verfügbar:http://www.youtube....


                              Jsem si na to jmeno vzpomel pred spanim... to jsem ale ctverak.
                              Naposledy upravil holyna; 04.11.2007, 09:46:03.

                              Komentovat


                                #90
                                2 Holyna: díky na tisickrát - Maximum Overdrive 2, to je přesně ono...a Rage byla taky jedna z mych nej grup, jak jsem na ni mohl zapomenout

                                jestli ses s nima v kontaktu, tak nezapomen je pozdravovat..
                                Naposledy upravil Delihc; 04.11.2007, 20:38:30.
                                Panda Libor

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X