Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Joypady k CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Joypady k CD32

    Chtel bych zkusit prestavit nejake PC GAMEPADY na JOYPAD k Amize CD32. Bude treba jen navrhnout maly plosny spoj, ktery se umisti uvnitr GAMEPADU a vymenit kabel. Mel by nekdo zajem ? Jen musim vybrat nejaky vhodny gamepad, ve kterem bude dostatek mista a bude za rozumnou cenu.
    Tak nejake vyberte, koupim a prestavim: https://www.czc.cz/genius-maxfire-g-.../26879/produkt

    #2
    navrhuju psx joypad
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Zajem by určitě byl. Klidně stačí i ten genius, je za babku. PSX ovladače mají forcefeedback, ale ten bude u CD32 nevyužitý.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Leda by se Ti samou nedočkavostí klepaly ruce
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          To jsou většinou všecko takový hnusáci hnusácký... myslím, že nejvhodnější z těch, které má v nabídce konkrétně CzechComputer, by byl asi tenhle.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
            Zajem by určitě byl. Klidně stačí i ten genius, je za babku. PSX ovladače mají forcefeedback, ale ten bude u CD32 nevyužitý.
            forcefeedback vyhodis do hajzlu a vznikne krasne misto na pic, psx je na to fakt jak delany, rozmistenim a barvama tlacitek atd. Ver mi, trosku sem to pruboval

            OT: Co mate porad s tim geniusem,vysvetli mi to nekdo?
            Dodavaj kazdou mys, pad, repraky s plechovkou piva nebo co kua?
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              To jsou většinou všecko takový hnusáci hnusácký... myslím, že nejvhodnější z těch, které má v nabídce konkrétně CzechComputer, by byl asi tenhle.
              No ten by sel. Na obrazku je videt 10 funkcnich tlacitek a CD32 ma jen 8, takze je to OK. Ovsem v popisu je uvedeno tlacitek jen 6, takze z toho moc chytrej nejsem

              A nebo ultralevnej mnohotlacitkovej
              Naposledy upravil Velesoft; 31.07.2007, 15:07:50.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je VELESOFT Přejít na původní příspěvek
                No ten by sel. Na obrazku je videt 10 funkcnich tlacitek a CD32 ma jen 8, takze je to OK. Ovsem v popisu je uvedeno tlacitek jen 6, takze z toho moc chytrej nejsem
                ze by ten ctyrsmernej kloboucek nebrali jako tlacitko?
                pak by tam opravdu bylo jen 6 tlacitek

                Komentovat


                  #9
                  Ne, tam je ten kříž + 10.

                  Poslal jsem jim na to dotaz.
                  Naposledy upravil Predseda; 31.07.2007, 15:07:16.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #10
                    na to ses nemusel ptat, v popisu je napsano ze dalsi tlacitka jsou zepredu
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      No já nevim, já tam teda vidím 10 tlačítek, ale až v anglický specifikaci čtu, že je jich 6 programovatelných, osmisměrný ovladač a "twin-trigger" - takže nevím, co si pod tím mám představit. To může klidně být jenom jeden fire, vyvedený na 4 tlačítka se stejnou funkcí, ne?
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #12
                        USB joypady nejsou vhodne, idealni jsou pro gameport, kde se vyuzije i kabel
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          taky myslim ze nejlepsi jsou PSX joypady,ty neergonomicky osklivy hnusy od Geniusu a spol se stejne porad jen serou...
                          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Sniper2003 Přejít na původní příspěvek
                            taky myslim ze nejlepsi jsou PSX joypady,ty neergonomicky osklivy hnusy od Geniusu a spol se stejne porad jen serou...
                            Tak mi nekdo hodte link na slusne PSX joypady za rozumnou cenu.
                            Zkusim neco objednat a upravit.

                            Komentovat


                              #15
                              A nechces prvni dodelat ten PS/2 prevodnik na mys?
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X