Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Joypady k CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    no tomu rikam aspon pady, cernej by se mozna hodil i nejlip, ne?
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #17
      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
      A nechces prvni dodelat ten PS/2 prevodnik na mys?
      Prevodník pro myš mám už komplet navrženej na PC. Jen musím zajít do GM vybrat nějakou vhodnou plastovou krabičku, do které bych redukci nacpal. Zatím jediná rozměrově podobná je tato:

      Má i tlačítka, což je fajn. Možná by byl problém s výškou PS/2 konektoru, ale pro USB konektor je to jak dělané. Musím krabičky mít v ruce, abych to poměřil s papírovým modelem 1:1, a případně rozměrově přizpůsobím redukci. Pokud nechcete krytku stačí říst a nechám plošné spoje udělat hned.

      Komentovat


        #18
        Muzete sem prosim vas nekdo dat link na schema original Amigackeho JOYPADU od CD32 ? Rad bych pro jistotu porovnal schema s tim co mam. At se snazim jak se snazim, zadne schema se nedari vygooglovat.

        Komentovat


          #19
          No myslim si, ze tady neni co vymyslet, pouzij krytku jako Boboo pro jeho redukci, pro USB si ji akorat musim pilnikem upravit
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
            No myslim si, ze tady neni co vymyslet, pouzij krytku jako Boboo pro jeho redukci, pro USB si ji akorat musim pilnikem upravit
            Bohuzel moje redukce je podstatne sirsi a delsi a do krytky se nevejde.
            Jednak je tam navic na desce LS07 kvuli tlacitkum, tale prepinac AMIGA/ATA.., pinova lista s vyvodem pro podporu kolecek a az peti tlacitek a switch pro typ PICu(1/2 koleckova verze). Piny konektoru jsou zapojene jak pro USB, tak pro PS/2, po osazeni konektoru se jen udela na danem miste preskrab. Proste a jednoduse klasicka krytka na CANON pouzit nepujde. Deska stejne siroka, jako plech konektoru CANON.

            Komentovat


              #21
              Autorem citovaného textu je VELESOFT Přejít na původní příspěvek
              Muzete sem prosim vas nekdo dat link na schema original Amigackeho JOYPADU od CD32 ? Rad bych pro jistotu porovnal schema s tim co mam. At se snazim jak se snazim, zadne schema se nedari vygooglovat.
              proc vymyslet vymyslene, Chaine, jestli jsem spravne pochopil, ty uz jsi nejakej psx joypad uspesne predelal? Mas k tomu pls nejaky info?

              Komentovat


                #22
                Autorem citovaného textu je fci Přejít na původní příspěvek
                proc vymyslet vymyslene, Chaine, jestli jsem spravne pochopil, ty uz jsi nejakej psx joypad uspesne predelal? Mas k tomu pls nejaky info?
                No me staci jen orig.schema, abych mel jistitu, ze to mam dobre zmapovane, pripadne v cem se moje schema lisi. Plosnak je uz to nejmensi a prestavba take. Tak jako tak se musi vyvody vsech tlacitek na plosnaku JOYPADu preskrabnout a privest na novou interni desku, ze ktere povede ven uz kabel s CANON9 pro CD32.

                Komentovat


                  #23
                  Velesoft - zeptám se na rovinu - jaká bude přibližná cena tohodle případně i té PS2 redukce? Děláš to z lásky nebo pro kšeft?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    Velesoft - zeptám se na rovinu - jaká bude přibližná cena tohodle případně i té PS2 redukce? Děláš to z lásky nebo pro kšeft?
                    PS/2 to Amiga mouse redukce bude stat kolem 250 Kc, jak uz jsem psal.
                    A prekopavka JOYPADU asi tak stejne

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je VELESOFT Přejít na původní příspěvek
                      PS/2 to Amiga mouse redukce bude stat kolem 250 Kc, jak uz jsem psal.
                      A prekopavka JOYPADU asi tak stejne
                      No, jestli do toho joypadu opravdu pujdes, tak to budu stopro chtit.

                      Komentovat


                        #26
                        A co tenhle ? Je to přesná replika Dual Shocku, perfektně sedne do ruky, je pogumovanej a hlavně spolehlivej! Prodávám ho víc jak 2 roky a zatím žádná reklamace. Což se o Geniusech a podobnejch říct nedá...
                        Cena je 311,- v nákupu s DPH.
                        Přiložené soubory

                        Komentovat


                          #27
                          tady je jedno schematko pro extra tlacitka cd32 joypadu. Autorem je dokonce jeden Cech.
                          viz.: https://aminet.net/search?query=cd32joy
                          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                          Komentovat


                            #28
                            jeden takovej převodník z PSX na amigu jsem dělal ,ale nebylo to tak jednoduchý Pic neošetřil všechno měl jsem tam navíc atmel .Bylo to hrozně složitý sice smd provedení se to vešlo do krytky .Bohužel odešel mi disk na PC takže schéma a programy pro pic a atmel jsou nenávratně v Pr.... Takhle už bych to nedělal .moc práce ,ale mělo by to makat i na cd32 .Tehdy jsem ještě cd32 neměl . ale Davesade by to mohl ověřit má teď můj jediný funkční vzorek.Tak ať poreferuje.Až vyzkouší.
                            A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

                            Komentovat


                              #29
                              koukate na spatny misto, prevodnik je zde





                              (este tak atmely si tahat k amize, jezismarja)
                              Naposledy upravil Chain; 01.08.2007, 00:47:58.
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat


                                #30
                                Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                                A co tenhle ? Je to přesná replika Dual Shocku, perfektně sedne do ruky, je pogumovanej a hlavně spolehlivej! Prodávám ho víc jak 2 roky a zatím žádná reklamace. Což se o Geniusech a podobnejch říct nedá...
                                Cena je 311,- v nákupu s DPH.
                                V tejch schockach se nevyznam, takze se zeptam laicky, funguje to u psone nebo jen pstwo?
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X