Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WHDLoad na A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WHDLoad na A600

    Tak se Vám chci jenom pochlubit, že se mi včera povedlo zprovoznit a rozběhat WHDload na Amize 600. Důvod, proč to dávám do sekce "Hardware" je ten, že k tomu bylo nutné napřed rozjet tři věci: IDE -> Compact Flash (128MB), kterou jsem použil místo harddisku. Je na ní originál 2.05 Workbench. Potom PCMCIA -> Compact Flash redukci, která byla nutná na přenesení samotného WHD a her na tu vnitřní CFku. No a pak nezbytnou podmínku - 2MB FastMem, kterou jsem vyřešil PCMCIA SRAM kartou. Byl to trošičku boj to všechno zkorigovat, ale nakonec po nabootování má šestikule cca 970kB chipmem a 1,86 Fastmem a zatím se mi na ní povedlo spustit Cybernoida 2, Turricana 2 a ParaDroida, budu dál pokračovat dalšími peckami typu Gods apod. Ještě musím koupit druhý mega chipky a pak spousta her půjde i s preloadem.

    Sranda byla kopírování před DOpus, kdy po spuštění programu zbývalo Amize 124kB ram a při kopírování jela na doraz, tzn. 0kB Free memory
    Naposledy upravil Predseda; 01.08.2007, 10:37:09.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    #2
    Ta SRAMka ti šla připravit jako paměť (přes Prepcard) přímo na A600? Mně to nešlo, musel jsem ji připravit na A1200.

    A ještě mě zajímá. DOpus máš jakou verzi? Zkoušel jsem verzi DOpus4.16JRbin.lha a ta mi hlásí, že potřebuje procesor 68020 a vyšší.

    Komentovat


      #3
      Me sla samozrejme SRAM karta taky pripravit na A600 bez problemu.
      I love Amiga

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X