Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Only Amiga makes it possible!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Only Amiga makes it possible!

    Jsem ani nevěděl, že máme hymnu

    A (slightly cheese) promo video/song for the world best home computer, Amiga.NEW HI QUALITY VERSION = http://www.youtube.com/watch?v=PWeO5IkCsskWebsite: http...
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Jojo tenhle klip je moc poziviní a příjemnej. Bohužel ve stejný den, kdy jsem ho našel jsem shlédnul i tohle video To už bohužel tak pozivní není. Byl jsem po jeho shlédnutí tak trošku na měkko.

    Komentovat


      #3
      Deadbell Vigil - bohužel jen kousek
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Deadbell?
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          Tak pro hnidopichy Předsodova typu - The Deathbed Vigil
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            No ono jde o to, že deathbed je smrtelná postel, kdežto deadbell je chcíplej zvonek
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Amiga International blahé paměti za Amiga hymnu označila skladbu od Annexe (ale já to nikdy neslyšel). Dodávali ji na CD i s Petrovým podpisem...

              Komentovat


                #8
                Mi se ten song normálně líbí. Je kýčovitej jako prase, ale prostě si ho občas zpívám. Jednoduchej refrén (vlastně tam je jenom refrén), chytlavá melodie... boží!
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X