Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

100 Amiga her v 10 minutách

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    100 Amiga her v 10 minutách

    http://www.c64audio.com/ - buy the music used in this video from that awesome site! Lots of other great music there too and DRM free music.Here's a little c...

    Tak schválně, kolik kdo pozná her

    #2
    Jj, Laffer dělá tyhle kompilace pro různý systémy, poslední byl co si pamatuju SNES. Já jsem z toho poznal 94 procent, moje slabina jsou sporty, který nehraju.

    Takže jsem nepoznal ten tennis, box a basketbal, pak dál tu hru, kde je dopravní loď shora v přístavu, takový ty formulky, kde je vidět celej okruh na jedný obrazovce a pak něco, co vypadá jako 3d North & South - bitva mezi indiány a bělochy (?).
    Naposledy upravil Predseda; 02.08.2007, 14:03:24. Důvod: upřesnění
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      To je moc dobre video, slza nostalgie mi ukapla, tak 60% znam a hral jsem. Vesmes ty arkadove hry
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        7 neviem presny nazov a 4 som nepoznal vobec
        Naposledy upravil Host; 03.08.2007, 07:07:15.

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Já jsem z toho poznal 94 procent, moje slabina jsou sporty, který nehraju.
          Tak to jsi dobrý
          To já jsem někde na 80%, max. těsně nad ... nestíhal jsem si dělat čárky
          Ale uvědomil jsem si přitom, kolik je na Amize super her, páč spousta mých oblíbených tam chyběla (třeba Benefactor
          Takže tokovýchto kompilací 100v10 by se dalo udělat několik aniž by se v nich hry opakovaly

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X