Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF redukce pod WinUAE

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CF redukce pod WinUAE

    Mám dotaz, když připojím k pc CF redukci (už je se systémem z a1200) a spustím WinUAE s hardfile (WB3.1), CF není vidět. Není viditelná ani pod pc. Nemohlo by to být tím, že mám v pc sata disk? Musel jsem sundat jumper z CF redukce, protože CFka byla jako primary master a chtěla bootovat.
    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

    #2
    Nejde vidět ani v nastavení WinUAE, pod Add HardDrive?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Hned při inicializaci BIOSU na PC zmakčni F8 a mužeš vybrat z čeho bootovat a nemusiš přehazovat jumper.

      Pak v nastavení WinUAE v sekci Hard Drives klikni na "Add Hard Drive..." a vyber CF kartu naformátovanou na amize.

      Jo a funkuje to i přes čtečku karet, takže vubec nemusiš list do PC a vytahovat CF/IDE z amči.

      EDIT: Jo a funguje to jen ve WinXP, ale to je asi jasny.
      Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
      (
      WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

      Komentovat


        #4
        Cf už je pod WinUAE vidět

        WinXP mám, takže to je v pohodě. Zkusil jsem to podle vašich rad a WinUAE jí načetl v pohodě. Holt nejsem ještě pořádně ostřílenej. Díky moc!
        Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X