Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lasice

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Vítej. Pěkná zbírka.

    Komentovat


      #32
      (A to má ještě novej arcade kabinet, parchant ).
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        (A to má ještě novej arcade kabinet, parchant ).
        ještě pssst
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          #34
          tak je to tady kabinet je již plně funkčí, nemá to moc společného s amigou, ale i amiga hry si na tom můžu pustit
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #35
            Tohle bych asi domů dotáhnout nemohl
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Tohle bych asi domů dotáhnout nemohl
              mě to taky bylo zakázano a tak jsem ho uložil k babce do sklepa
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #37
                Ted to dat do nejake hospody a budes prachac , po 10 korunach se to rychle nastrada. Si pamatuji dobu, kdy k nam prijely maringotky s automaty a kamos na tom za jednu minci projel Golden Axe, ktery natrenoval na Amize.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #38
                  Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                  Ted to dat do nejake hospody a budes prachac , po 10 korunach se to rychle nastrada. Si pamatuji dobu, kdy k nam prijely maringotky s automaty a kamos na tom za jednu minci projel Golden Axe, ktery natrenoval na Amize.
                  tu samolepku HRA 10 Kč strhnu, je to prostě forfun jen pro mě a pár kámošů

                  no právě já na maringotkách vyrůstal, pamatuju si když mi bylo asi 6 a šli jsme s babkou k řece a stála tam a já úplně smyslů zbaven nechtěl ani k řece jít a jenom hrát to byl můj první kontakt s video hrou a od tej doby se to už veze
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #39
                    Ja jsem to samozrejme nemyslel vazne ohledne tech 10Kc, taky tam byl smajlik.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      Ja jsem to samozrejme nemyslel vazne ohledne tech 10Kc, taky tam byl smajlik.
                      i když mincovník to má taky a funkční
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #41
                        to lasice:
                        super stroj a kolko to ma akoze v sebe hier?
                        Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                          to lasice:
                          super stroj a kolko to ma akoze v sebe hier?
                          uvnitř je PC s emulátorem mame takže hodně
                          pařba a flink chtěj celýho člověka...

                          Komentovat


                            #43
                            2lasice: docela by me zajimalo, nakolik te ten strojek vysel.
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #44
                              Autorem citovaného textu je Marwin Přejít na původní příspěvek
                              2lasice: docela by me zajimalo, nakolik te ten strojek vysel.
                              kabinet 5k, grafická karta + interface+práce 7,5k a pc asi za 4k
                              pařba a flink chtěj celýho člověka...

                              Komentovat


                                #45
                                Vypada to fakt dobre. Jeste trochu cigaretoveho dymu a budu si myslet, ze jsem na pouti.
                                AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X