Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lasice

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lasice

    no tak už tu nějaký čas po fóru zevluju tak se halt taky představím,
    nebudu tu psát nějaký romány bo mě sloh nikdy nešel takže:
    k počítačům jsem se dostal někdy kolem roku 86 - 87, kdy jsem chodil po kámoších hrát na atari a zx, v 89 hned po revoluci se jelo do SRN pro můj první kompl chtěl jsem amigu 500, ale na tu chybělo pár mařen tak se koupila C64 na kterém jsem hrál a někdy i dohrál mraky her, v 93 se koupilo PC a Amiga 1200 až teď v lednu, takže mám co dohánět
    to je asi tak vše, kdyby jste chtěli něco více tak se ptejte
    pařbě zdar
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    Skoda, že vám v tom 89 chybělo těch pár mařen. Ale 64, byla taky dobrá volba.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3

      Komentovat


        #4

        Komentovat


          #5
          C64 rulez , taky muj prvni pocitac byla C64ka

          Komentovat


            #6
            NAŠTĚSTÍ jim v tom roce 89 chybělo těch pár mařen. Protože tak aspoň mohl zažít nádhernou (i když v té době už doznívající) éru osmibitů. Se mnou to bylo stejně.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              jak jsem slíbil tak postuju foto mojí amči

              a ještě komlet
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat


                #8
                Ta je krásně biiiaaaa ak si to dokázal ?
                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                (
                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
                  Ta je krásně biiiaaaa ak si to dokázal ?
                  takto jsem jí koupil, původní majitel se o ní pěkně staral a já mu slíbil, že se o ní budu starat taky tak
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    ja mam taky dojem ze ty "puvodni majitele" ktory sa starali o Amigy nam jaksi vymieraju

                    Komentovat


                      #11
                      Hlavne ji necim prikryvej, staci maly rucnik, jinak muze na svetle zezloutnout.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        Hlavne ji necim prikryvej, staci maly rucnik, jinak muze na svetle zezloutnout.
                        to určitě budu až bude někde kam jde světlo, momentálně se nachazí v mém kanclu kde nikdy nejsou roztažené žaluzie a světla je minimum
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat


                          #13
                          Velkej respekt k tvý krásný Amize!

                          Ad žloutnutí - mně teda furt do hlavy mlátěj, že ty plasty žloutnou časem tak jako tak...
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Myslim že kdyby ty plasty žloutly jen tak časem, nezávisle na světle a teplotě, tak na týhle amče už jsou žluty dávno taky...
                            Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                            (
                            WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                              Ad žloutnutí - mně teda furt do hlavy mlátěj, že ty plasty žloutnou časem tak jako tak...
                              Jo? Kdo? Já Ti asi přinesu do hospody ukázat krásnej příklad toho, že to neni pravda.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X